AK Parti'den videolu tanıtım: İzmir için 35 saniye

AK Parti İzmir’de yaptığı icraatları “İzmir için 35 saniye” isimli videolarla partinin sosyal medya hesaplarından anlatıyor. Son yayınlanan videoda, “İzmir'e birinci sınıf sağlık hizmeti getirdik” ifadeleri kullanıldı

AK Parti'den videolu tanıtım: İzmir için 35 saniye

AK Parti, İzmir’e hükümet tarafından16 yılda yapılan yatırımları sosyal medya üzerinden vatandaşlara anlatıyor. 35 saniyelik videolarda farklı alanlarda yapılan yatırımlar sıralanıyor.

Sağlık alanında yapılan yatırımların anlatıldığı videoda şu ifadelere yer verildi:

“Evrensel değer ölçüleri çerçevesinde “önce insan” ve “herkes için sağlık” yaklaşımıyla, 1,95 milyar tl sağlık yatırımıyla İzmir'e birinci sınıf sağlık hizmeti getirdik. Her hekime bir oda prensibiyle muayene oda sayısını 4.490'a çıkardık. Bu sayede muayene sayısını 13 milyondan 42,28 milyona ulaştırdık.

"ACİL DURUM EKİBİMİZ 7/24 GÖREVDE"
"İzmir'de 112 Acil İstasyon sayısını 30'dan 93'e, 112 acil ambulans sayısını 30'dan 143'e çıkardık. (1 Helikopter Ambulans, 3 adet Yoğun Bakım ve Obez Ambulansı, 1 Kar Paletli Ambulans)"

"ŞEHİR HASTANELERİNDE SONA YAKLAŞIYORUZ"
"Bayraklı'da 2.060 yataklı sağlık kampüsü kuruyoruz. Tınaztepe'de 1.200 yataklı sağlık kampüsü kuruyoruz."

"HASTANELERİMİZİ 5 YILDIZLI OTEL KONFORUYLA BULUŞTURDUK"
Hasta odalarımızı nitelikli yani içinde tuvaleti, banyosu ve en fazla iki hasta yatağı olan konforlu odalara dönüştürdük, dönüştürmeye de devam ediyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER