AK Parti Buca’da istişare toplantısı

AK Parti Buca İlçe Başkanı Mustafa Arslan öncülüğünde, partinin geçmiş dönemlerde görev yapmış, milletvekilleri, ilçe başkanları ve belediye meclis üyeleriyle ’istişare ve değerlendirme’ toplantısında bir araya geldi

AK Parti Buca’da istişare toplantısı

AK Parti Buca İlçe Başkanı Mustafa Arslan, partinin geçmiş dönem görev yapmış, milletvekilleri, ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleriyle Yedi Göller Kafe’de istişare ve değerlendirme’ toplantısında bir araya geldi.

AK Partinin istişare geleneği Buca’da geçmiş dönem ilçe başkanlarını, milletvekillerini ve partide çeşitli kademelerde görev yapmış isimleri bir araya getirdi. Birlik ve beraberlik vurgusunun yapıldığı toplantıda yaklaşan yerel seçimler öncesi bu gibi kıymetli toplantıların daha güçlü ve istikrarlı bir şekilde çalışmalara yansıyacağı ifade edildi. Üç saate yakın devam istişare ve değerlendirme toplantısına katılanların toplantının çok verimli ve karşılıklı sohbet havasında geçtiği herkesin istişareden memnun şekilde ayrıldığı öğrenildi.

Toplantıya, İl Teşkilat Başkanı Tanfer Kemerli, İl Başkan yardımcısı Hüseyin Özkan, 25.dönem İzmir Milletvekili Cemil Şeboy, Önceki dönem ilçe Başkanları Mehmet Girgin ve Neşat Arslan ile Partinin çeşitli kademelerinde görevde bulunan yönetim kurulu üyeleri katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER