AK Parti Bayraklı'da yürütme ve yönetim kurulu oluştu

AK Parti Bayraklı İlçe Başkanı Halil Polat, yürütme ve yönetim kurulunu oluşturdu. Büyükşehir Belediyesi eski meclis üyesi Kemal Büyükkesim ise Polat'ın İlçe Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı olarak listede yerini aldı.

AK Parti Bayraklı'da yürütme ve yönetim kurulu oluştu

Geçtiğimiz Şubat Ayı içerisinde AK Parti Bayraklı İlçe Başkanlığı görevine atanan Halil Polat, yürütme ve yönetim kurulu listesini açıkladı. Polat, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı görevine Büyükşehir Belediyesi eski meclis üyesi Kemal Büyükkesim'i atarken, Teşkilat Başkanlığı'na ise Sayım Yabansu'yu atadı."TÜM TEŞKİLATIMIZ YEREL SEÇİMLERE KENETLENDİ

31 Mart Yerel Seçimleri'ne 3 hafta kala yeni yönetim listesiyle sahada olacaklarının altını çizen Bayraklı İlçe Başkanı Polat, "Tüm teşkilatımız yerel seçimlere kenetlendi. Bayraklı İlçemizi AK Parti Belediyeciliğiyle tanıştırmak istiyoruz. Gerek İzmir'de gerekse Bayraklı ilçesinde yaşayan tüm İzmir'li halkımız hizmetin en iyisine değer" diye konuştu. Bayraklı Belediye Başkan Adayı Ali Aslan'ı sonuna kadar desteklediklerinin altını çizen Polat, Ali Aslan ve Bayraklı'da hedeflediği projeleriyle beraber Bayraklı'da büyük değişim yaşanacağını kaydetti.

Polat'ın Yürütme Kurulu listesi şu şekilde:

Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı: Kemal Büyükkesim
Teşkilat Başkanı:  Sayım Yabansu
Seçim İşleri Başkanı: Tuba Üstün
Tanıtım ve Medya Başkanı:  Ömer Yalçın
Sosyal Politikalar Başkanı:  Aylin Erkuş Uyucu
Yerel Yönetimler Başkanı:  Hayrettin Güngör
Ekonomi İşleri Başkanı:  Burak Koç
Sivil Toplum Halkla İlişkiler Başkanı:  Güner Nar
Mali ve İdari İşler Başkanı:  Mustafa Yılmaz
Sekreter Başkanı:  Arife Taş

Kadın Kolları Başkanı:  Şifa Küçük

Gençlik Kolları Başkanı:  Serhat Yıldırım

YORUM EKLE

banner47