banner51

Ahmet Uğur Baran, Karşıyaka için aday olacak mı?

Yerel seçimler yaklaşırken, adaylık kulisleri iyice ısındı. İsmi Karşıyaka kulislerinde konuşulan Ahmet Uğur Baran ise gördüğü ilgiden dolayı Karşıyakalılara teşekkür etti ve "Karşıyaka'ya ödemem gereken bir vefa borcum var." dedi.

Ahmet Uğur Baran, Karşıyaka için aday olacak mı?

Burak Cilasun / Ben TV

24 Haziran'da AK Parti İzmir Milletvekili Adayı olan ve son olarak da ismi AK Parti Karşıyaka Belediye Başkan Aday Adaylığı ile anılan Ahmet Uğur Baran, iddialar sonrasında sessizliğini Ben TV'ye bozdu. 

İşte Baran'ın o açıklaması;

"Kulislerde ismimin geçmesi beni çok mutlu etti. Partimin ve ilçemin bana ihtiyacı nerede olursa olsun, tüm görevleri, sorumlulukları almaya hazırım. Şu an için böyle bir başvurum yok. Açıkçası başvurmayı da düşünmedim ama büyüklerimiz neyi uygun görürse yerine getirmek boynumuzun borcudur."

"TELEFONLARIM SUSMADI"

İsminin kulislerde anılması sonrasında Karşıyakalılardan büyük ilgi gördüğünü ve çok sayıda destek mesajı aldığını da belirten Baran, " Karşıyaka'da tüm kesimlerdeki  vatandaşlarımızdan çok güzel ve ciddi dönüşler aldık. Sadece AK Partililerden değil, CHP, MHP İYİ Parti ve diğer partilere yakın olan vatandaşlarımızdan destek mesajları almaktan onur duydum. Karşıyaka'da ismimizin kulislerde dönmesi bile ciddi bir hareketlilik yarattı. Haber çıktığından beri telefonlarım susmadı. Karşıyaka benim çocukluğumun geçtiği, büyüdüğüm ve aynı zamanda çocuklarımı da büyüttüğüm ilçe. Bu nedenle ilçeme karşı bir vefa borcum var. Borcumu ödemekse boynumun borcu. Hangi görevle olursa olsun bu borcu ödeyeceğim ve bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da ilçeme hizmet edeceğimden kimsenin kuşkusu olmasın." dedi. 
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Edanur IŞIK
Edanur IŞIK - 4 ay Önce

Başkanım sizinle gurur duyuyorum helal olsun yolunuz açık olsun arkanızdayım başkanım sizi seviyorum

banner47