banner51

Ahmet Hakan, İmamoğlu ile program için kendini böyle savundu

Gazeteci Ahmet Hakan, "Üç gündür Ekrem İmamoğlu’nu destekleyenlerden işitmediğim küfür, işitmediğim hakaret, işitmediğim tehdit kalmadı." dedi.

Ahmet Hakan, İmamoğlu ile program için kendini böyle savundu

Ben TV - Ekrem İmamoğlu'nu konuk ettiği Tarafsız Bölge programında, yanlı davranmak ve programı erken bitirmekle suçlanan Ahmet Hakan kendini savundu.

Programı günlerdir "Taraflı Bölge" şeklinde eleştiriler alan Hakan, Hürriyet'te bugünkü köşe yazısını programda yaşananlara ayırırken, Ekrem İmamoğlu'nun program sonrasında kendisine teşekkür ettiğini belirtirken, sosyal medyadaki sert eleştiriler içinse "alçakça linç" ifadesini kullandı.

"SİZE DERT OLSUN!"

Hakan, Binali Yıldırım ile yaptığı program ve Ekrem İmamoğlu ile yaptığı programın başlangıç ve bitiş saatlerini de bir arada verirken, "Ben sizin çarpıtmalarınızla baş edemedim... Bu bana dert oldu... Ama sizin çarpıtmalarınız karşısında zerre kadar yılmadım... Bu da size dert olsun..."

Hakan ayrıca, Ekrem İmamoğlu'na İstanbul'daki israfı anlattırmadığı yönündeki iddiaların da doğru olmadığını söyleyerek, "Yalancılar, yalanlarında boğulurlar inşallah" dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2019, 10:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ceng iz
Ceng iz - 9 ay Önce

Sus bari kabahatinle otur..Yıllardır bu ülkede dünya kadar gazeteci tehdit edildi,huzut verilmedi.Birazda sen huzursuz ol

KEMAL
KEMAL - 9 ay Önce

AHMET ABİ ÇOK, ÇOK YANLIŞ YAPTI. EKMEK PARASI... DOĞRU AMA PROĞRAMI O ŞEKİLDE KAPATMAMALIYDI. O BELEDİYE BAŞKANINI DA ÇOK SAVUNDU YA . HERKESİN GAFINI DÜZELTMESİ ONA MI KALMIŞTI.

Uğur Kaya
Uğur Kaya - 9 ay Önce

Güce tapan satılmış kalemi olan hain. Fazla dert etmemek gerek kendi çocuklarının akrabalarının suratına yüzü kızarmadan bakabiliyorsa tükürmelik yüzdür zaten.

SIRADAKİ HABER