Ahmet Hakan'dan flaş çıkış: Böke İzmir'e başkan olursa

Ahmet Hakan bugünkü köşe yazısında kulislerde, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı için adı geçen isimlerden olan CHP İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke hakkında iddialı bir yazı kaleme aldı

Ahmet Hakan'dan flaş çıkış: Böke İzmir'e başkan olursa

Yerel seçimler yaklaşırken CHP'nin aday isimlerini henüz açıklamamış olması kulisleri de hareketlendiriyor. Hürriyet köşe yazarı Ahmet Hakan da bugünkü  ''Ekrem İmamoğlu ile Muharrem İnce arasında kararsız kaldım'' başlıklı köşe yazısında CHP'nin adaylık için muhtemel isimlerini değerlendirdi. Hakan, İzmir için konuşulan isimler arasında olan İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke'yi de ''Üç isim,Üç tespit'' başlığında kaleme aldı. 

İşte Ahmet Hakan'nın o yazısı :

ÜÇ İSİM, ÜÇ TESPİT

ŞENOL GÜNEŞ: Ben Trabzonlu olsam... Hangi takımı çalıştırıyor olursa olsun... Hangi pençeyi çıkarıyor olursa olsun... Şenol Güneş denildiğinde sadece ve sadece gurur duyardım.

SELİN SAYEK BÖKE: Yükselişi de düşüşü de bayağı hızlı olmuştu Selin Sayek Böke’nin... İzmir’e belediye başkanı olursa... Toparlanması da bayağı hızlı olacak diye düşünüyorum.

ÖZGÜR DEMİRTAŞ: Ekonomi profesörü Özgür Demirtaş’ın bir konuşmasının videosuna denk geldim geçen gün... Bas bas bağırıyordu. “Vay arkadaş! En sonunda bu adamı da delirttiler” dedim ve sustum.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2018, 11:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
İZMİR KENTSEL DÖNÜŞÜM
İZMİR KENTSEL DÖNÜŞÜM - 1 yıl Önce

1998 yılında projesi hazırlanmış İzmir BALLIKUYU YEŞİLDERE kentsel dönüşüm 2023 2050 2071 yılında mı olacak yada deprem olduğu zaman mı olacak dönüşüm uzlaşma değil zorunlu yerinde dönüşüm olsun. İzmir belediyesi kendi inşaat şirketini kurarsa İZ İNŞAAT ile dönüşüm 5 yıl sürer, eğer kendi inşaat şirketini kurmazsa 50 yıl dönüşüm sürer. Toki ve Diğer İnşaat şirketlerine muhtaç olur. iş çok ağır işler çok mağdur insanlar daha olur ve İZ İNŞAAT şirketi kurulması şarttır.

SIRADAKİ HABER