Ahmet Doğruyol: Memuriyete dönüyorum ama mücadeleye devam

İYİ Parti'de milletvekili aday listesinde yer alamayan Ahmet Doğruyol, memuriyete geri döneceğini fakat ülke çıkarları doğrultusunda mücadelesini sürdüreceğini söyledi.

Ahmet Doğruyol: Memuriyete dönüyorum ama mücadeleye devam

Burak Cilasun / BEN Haber

İYİ Parti İzmir Milletvekili aday adaylığı için Türkiye Kamu Sen İzmir İl Temsilciliği görevinden ayrılan Ahmet Doğruyol, listede yer bulamadıktan sonra Ben TV'ye açıklamalarda bulundu. 

"KIRGINLIĞIM YOK"

Herhangi bir kırgınlığının olmadığını dile getiren Doğruyol, "18 yıldır STK başkanı olmam, çeşitli derneklerde görev yapmam ve içli dışlı olmam nedeniyle özellikle sağlık iş kolunda çalışan arkadaşlar başta olmak üzere memur camiasında önemli karşılığımın olduğunu düşünüyorum. Bir genel başkan yardımcımız ismimin 5. sıradan sonraya yazılabileceğini ve bunun da benim için çok doğru olmadığını söyledi. Türkiye'de yanlış giden işler var ve İYİ Parti bu yanlışların düzeltilmesinde bence bir umut oldu. Memuriyete geri döneceğim. Ülkemiz için mücadele vermeyi sürdüreceğiz. Listede yer alan arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Bugüne dek inandığım doğruların peşinde gittim, bundan sonra da gitmeye devam edeceğim. Bizim meselemiz kişilerle ilgili değil, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Birliği bütünlüğü ve milletimizin huzuru ve güvenliğidir." dedi. 

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2018, 10:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER