banner51

Afiş yırtanlar belediye çalışanı çıktı

Buca'da geçen hafta ilginç bir şekilde Cumhur İttifakı Ak Parti Buca Belediye Başkan Adayı Mustafa Arslan'ın afişlerine yönelik yoğun bir saldırı girişimi başladı

Afiş yırtanlar belediye çalışanı çıktı

Vatandaşın ihbarı üzerine polis, afişleri yırtan 3 kişiyi yakaladı. Yakalananların belediye çalışanı çıkması üzerine Başkan Adayı Arslan, 'İşlerinden olmasınlar' diyerek şikayetçi olmadı.

Sistemli bir şekilde AK Parti Buca Belediye Başkan Adayı Mustafa Arslan'ın afişlerini yırtan kişiler, vatandaş ihbarı ile takibe alındı. Kaynaklar'dan başlayarak Kuruçeşme mahallesine kadar cadde boyu konulan afişleri yırtarak ve kırarak gelen 3 kişiye polis müdahale etti ve bu kişileri gözaltına aldı. Kaynaklar mahallesinde başlayan olay, jandarma bölgesinde meydana geldiği için polis yakaladığı şahısları jandarmaya teslim etti.

ÜÇÜ DE BELEDİYE ÇALIŞANI

 Kaynaklar ve Gölet civarından başlayarak Kuruçeşme mahallesine kadar onlarca çıtalı afişi kıran N.Ç, A.D ve M.A isimli üç şahısın jandarmadaki ifadelerinden sonra birinin İzmir Büyükşehir Belediyesi, diğeri ikisinin de Konak Belediyesi çalışanı olduğu tespit edildi.
 

YORUM EKLE

banner47