"31 Mart akşamı halkımızı bu makus talihten kurtaracağız!"

AK Parti Karabağlar Belediye Başkan Adayı Bilal Doğan Ben TV'yi ziyaret etti. Doğan, "Çok yakında projelerimizi açıkladığımızda, vatandaşlarımız ilçemize duyduğumuz sevginin ve hizmet aşkının boyutlarını görmüş olacak." dedi.

"31 Mart akşamı halkımızı bu makus talihten kurtaracağız!"

Ben TV - 31 Mart'ta gerçekleşecek yerel seçimler yaklaşırken, hafta sonu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı aday toplantısında AK Parti Karabağlar Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Bilal Doğan, Ben TV'ye bir ziyaret gerçekleştirdi. Genel Yayın Yönetmenimiz Erol Yaraş'ın ev sahipliğindeki ziyarette Doğan, Karabağlar için duyduğu heyecanı dile getirdi.

"KOLLARI SIVADIK"

Doğan, "İzmir'in en büyük ilçesi ve birçok ilden de büyük olan Karabağlar'da AK Parti adayı olmak benim için büyük bir onur ve aynı zamanda ciddi bir sorumluluk anlamına geliyor. İlçemizin ne yazık ki kronikleşmiş problemleri var. Karabağlar halkı, ilçe kurulduğundan beri beklediği hizmeti ne yazık ki almış değil. Umuyorum ki 31 Mart akşamında ilçemizin bu makus talihini, hemşerilerimizle el ele, kol kola hep birlikte yeneceğiz. Eksik kalan belediye hizmetlerini hızla tamamlayıp, ilçeyi çok daha canlı hale getirmek için kolları şimdiden sıvadık. Çok yakında projelerimizi açıkladığımızda da vatandaşlarımız, ilçemize duyduğumuz sevginin ve hizmet aşkının boyutlarını görmüş olacak." dedi.

"İTTİFAKI ÇOK KIYMETLİ BULUYORUM"

Ayrıca Cumhur İttifakı'nın İzmir'deki önemine de değinen Doğan, "Cumhur İttifakı'nı çok kıymetlı buluyorum. İttifak ile birlikte İzmir'i hem büyükşehir boyutunda hem de 30 ilçe noktasında çok daha iyiye götüreceğimizden hiç şüphem yoktur." dedi.

YORUM EKLE

banner47