Zeynep Bastık'tan anlamlı hareket!

Son dönemin popüler şarkıcısı Zeynep Bastık konserinin gelirini, eski eşinin şiddeti sonucu vahşice öldürülen Emine Bulut'un kızına bağışlayacak

Zeynep Bastık'tan anlamlı hareket!

Kırıkkale’de yaşanan eski eş dehşeti Türkiye'yi ayağa kaldırdı. Eski eşi tarafından kızının gözü önünde bıçaklanan Emine Bulut'un son görüntüleri sosyal medyada yeniden yayılırken, Bulut’un bıçaklanmasının hemen ardından sarf ettiği “Ölmek istemiyorum” sözü ise yürekleri dağladı.

Annesi gözleri önünce can veren 10 yaşındaki kız çocuğunun "anne ne olur ölme" sözleri tüm Türkiye'yi yasa boğdu.

ANLAMLI HAREKET
Ünlü ünsüz herkes küçük kız için seferber olurken bir destek de son dönemin popüler ismi Zeynep Bastık'tan geldi.
Sosyal medya hesabından açıklama yapan Zeynep Bastık, ''28 Ağustos’ta Çeşme Amfi Tiyatrodaki konserimin tüm gelirini Emine’nin kızının eğitimi ve psikolojik desteği için ilgililere bağışlayacağız. Sanatçı dostlarımdan da destek olmak isteyen olursa herkesi sahnemi paylaşmaya bekliyorum. Ne kadar büyürsek, ne kadar destek toplarsak, kaç kişiye ulaşırsak o kadar iyi. Bunu gizli saklı yapsak böyle bir hareketi büyütme şansımız olmazdı, bu yüzden sesimizi çıkarıyoruz. Destek olmalıyız, bir şeyleri hep birlikte değiştirebiliriz. Ama asıl konu bu vahşetlerin son bulması için önce devlet kurumlarının ve hukuk sisteminin harekete geçmesi. Artık lütfen bu konuda partilerden bağımsızlaşıp devlet ve vatandaş el ele olalım. Durmayalım ve susmayalım!'' dedi.


.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER