Yozgatlı Dayı Fenomene Bayrak Astırdı

Snapchat fenomeni ve model Amanda Cerny ile ‘Yozgatlı Dayı' arasındaki paylaşımlara bir yenisi daha eklendi. Elinde yüzük tutan fotoğrafını paylaşan ve ‘Yozgatlı Dayı'ya evlenme teklif eden Cerny, bu kez de balkonuna Türk bayrağı astı ve fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı.

Yozgatlı Dayı Fenomene Bayrak Astırdı
Sosyal medya son günlerde bu iki ismi konuşuyor; Snapchat fenomeni Amanda Cerny ile ‘Yozgatlı Dayı’ olarak hayatımıza giren Cemal Lalek. Sebep ise ikilinin, Twitter üzerinden birbirleriyle yaptıkları konuşmalar.
 
 
Birkaç gün önce, Cerny’nin fotoğrafına yaptığı, ‘Yozgat’a gelirsen seni bir gün misafir edebilirim’ yorumuyla başladı tüm olay.
 
 
Ardından Cerny’den cevap geldi. Cerny, elinde bir yüzük tutan fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşmış ve ‘Yozgatlı Dayı’ Cemal Lalek’e evlilik teklifinde bulunmuştu.
 
 
Türk takipçilerinin sayısında bu paylaşımlardan sonra büyük bir artış olan Amanda Cerny, son yaptığı paylaşımla tüm Türkiye’nin gönlünü kazanacak gibi görünüyor.
 
 
Twitter hesabından balkonuna Türk Bayrağı asarken çekilmiş fotoğraflarını paylaşan Amanda Cerny, bu kareye "Yeni bayrağımı asıyorum" notunu düştü.
 
 
Amanda Cerny, gerçek bir sosyal medya kahramanı. Instagram'da 8,5 milyon, Twitter'da da yaklaşık 600 bin takipçisi var.
 
 
 
Kaynak: Hürriyet
Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2016, 10:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER