Yılmaz'dan Petekkaya Açıklaması

“Deli Aşk” filminin galası önceki akşam gerçekleşti. Gecede Cem Yılmaz, Erkan Petekkaya'nın sözlerine yanıt verdi.

Yılmaz'dan Petekkaya Açıklaması
Başrollerini Pelin Akil, Şafak Pekdemir, Toygan Avanoğlu ve Nilperi Şahinkaya’nın paylaştığı, Cem Yılmaz, Zafer Algöz ve Hakan Altun’un da konuk oyuncu olarak katıldığı “Deli Aşkfilminin galası önceki akşam gerçekleşti.   
 
CMYLMZ Fikir Sanat & Nu Look’un yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Murat Kaman ve Emrah Kaman kardeşlerin yazdığı komedi filmi, Cinemaximum Kanyon’da düzenlenen gecede beğeniye sunuldu.    
 
 
Galaya Ozan Güven, Mert Fırat, Ahmet Kural, Murat Cemcir, Ahu Yağtu, Hande Doğandemir gibi birçok ünlü isim de katıldı. İlk kez kamera karşına geçerek sinema filminde rol alan Hakan Altun, Zafer Algöz’e övgüler yağdırdı. “Yaşam koçum ve oyuncu koçum Zafer Algöz” diyen Altun, arkadaşına teşekkür etti. 
 
Cem Yılmaz'dan Yanıt Geldi
 
Galada Cem Yılmaz'a , Erkan Petekkaya'nın "Filmlerini beğenmiyorum ama gösterileri için önünde eğilirim" açıklaması soruldu.
 
Yılmaz, "Paramparça bir açıklama olmuş. Eğilmesine gerek yok, zahmet etmesin" yanıtını verdi. 
 
“Deli Aşk”, Maraş Dondurmacısı Ekrem’in sevdiği kız Neşe’nin kalbini kazanmaya çalışırken başına gelen komik olayları anlatıyor.
 
Ahmet Kural ve Murat Cemcir esprileri ile herkesi güldürdü. Cem Yılmaz’ın “Çalgı Çengi” filmine de sponsor olduğunu söyleyen ikili, Yılmaz’a övgüler yağdırdı. 
 
 
Kaynak: Hürriyet
Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2017, 10:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER