Yılmaz Morgül Survivor'dan Elendi

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor programında son üçe kalarak halk oylamasıyla adaya veda eden isim Yılmaz Morgül oldu.

Yılmaz Morgül Survivor'dan Elendi
Yılmaz Morgül eleme konseyinde kendi ismini söyleyen Atakan için sert sözler sarf etti.
 
BU KÖTÜLÜKLERE DAYANAMIYORUM
Morgül, “Bu adamın nokta atışı yapamadığı tek insan Yılmaz Morgül oldu. Krallığını ilan etti ve alamadığı tek insan Yılmaz Morgül oldu. Önce bana insan olarak gelmeliydin. Çünkü ben insan olarak yaklaştım. Sana her türlü desteği verdiğimi söyledim. Ben sanatçı hassasiyeti yaşayan bir insanım. Bu kötülüklere daha fazla dayanamayacağımın altını çizdim son bir kaç haftadır. Benim hayatımda böyle kötü insanlar yok. Böyle kötü bir insan yok. Hep iyilikler için hayatını adamış birisiyim. Ama arkadaşlarıma yapılan davranışları hakaretleri senaryoları kabul edemiyorum. Dün gece öyle şeyler duydum ki bu arkadaşın yakın arkadaşlarına yapmadığı planladığı. Ben çok üzüldüm bunlara çok etkilendi. Diğer arkadaşlarımın hepsini çok seviyorum. Ama hepsine hükmetmeye çalışan bu Allah kulunu da Allah’a havale ediyorum."
 
 
KENDİNDEN UTAN AYNAYI TUT YÜZÜNE
"Sen ancak ada hayatında şunu yaparsın ‘Mehmet bana hindistan cevizi, Ezgi tişörtüm nerede’ Senin için herkes sana hizmet etmesi, senin dediklerini yapması gereken kişiler. Herkes haddini bilecek. Ben sana dua eden insanım. Utansana kendinden, aynayı tut kendine" sözleriyle sitem etti.
Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2016, 09:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER