Yerden yere vurmuşlardı: Sadece beş ay sonra..

Victoria's Secret defilesinin podyumu bu yıl birçok ilginç olaya da sahne oldu.

Yerden yere vurmuşlardı: Sadece beş ay sonra..

Her ne kadar Adriana Lima'nın vedası defileye damga vursa da çok dikkat çeken bir başka model daha vardı: Candice Swanepoel. Geçen yıl Çin'de yapılan defilede hamile halde podyuma çıktığı sonradan anlaşılan 30 yaşındaki Güney Afrikalı Swanepoel, bu yıl da doğumdan sadece 5 ay sonra formuna kavuşarak dikkat çekti. 

Çocukluk aşkı Hermann Nicoli ile nişanlı olan Candice Swanepoel, geçtiğimiz haziran ayında Ariel adını verdikleri bir bebek dünyaya getirmişti. Çiftin 2 yaşında Anaca adında bir oğulları daha bulunuyor.

Geçtiğimiz temmuz ayında Brezilya tatilinde objektiflere takılan Swanepoel, hamilelikten sonra yeterince toparlanamayan karnıyla olay olmuştu.

Bazı basın organlarında hakkında "kilo aldı", "hamilelik kilolarını bir türlü veremedi" tarzında haberler çıkan Candice Swanepoel, bunlara sert bir yanıt vermişti.

Sinema ve moda dünyasının kadın ünlüleri artık üzerlerindeki "kusursuz güzellik" baskısına meydan okuyor. Bunun son örneğini de model Candice Swanepoel sergiledi. Kısa bir süre önce ikinci bebeğini dünyaya getiren 29 yaşındaki Swanepoel, doğum sonrası gittiği tatilde şişkinliği henüz geçmemiş göbeğiyle ilgili eleştirilere sosyal medya hesabından yanıt verdi. 

Meslektaşı Herman Nicoli ile nişanlı olan Swanepoel, doğum sonrası şiş göbeğiyle bikinisi içinde çekilen bir pozunu Instagram hesabından paylaşıp yapılan olumsuz eleştirilere yanıt verdi.

Swanepoel "Bu doğum yaptıktan 12 gün sonraki halim. Eğer söyleyecek kötü bir şeyiniz varsa kendinize bakın. Toplum bazen birbirine karşı zalim olabiliyor. Bu günlerde güzellik standartları kadınlar için imkansız hale geldi. Ben doğum sonrası karnımı göstermekten utanmıyorum. Aslına bakarsanız bundan gurur duyuyorum. Oğlumu tam 9 ay orada taşıdım. Sanırım biraz göbekli olmaya hak kazandım. Bütün bunlar ben bir model olduğum için mi? Evet, biz de normal insanlarız. O yüzden bırakın plajdan huzur içinde keyif alayım."

Candice Swanepoel bu mesajı paylaştıktan sonra takipçilerinden çok sayıda destek mesajı da aldı. 

İkinci bebeği Ariel'e hamileyken de defileye çıkan Swanepoel, ikinci kez anne olduktan sadece 5 ay sonra yine formuna kavuşmuş olarak podyuma çıktı.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER