Yeni Yaşını Ünlü Sanatçılarla Kutladı

Müzik yapımcısı Polat Yağcı, 40’ıncı yaşını önceki akşam kutladı. Günay Restoran’daki kutlamaya sanat dünyasının ünlü isimleri katıldı.

Yeni Yaşını Ünlü Sanatçılarla Kutladı

Yapımcı Polat Yağcı, müzik dünyasının ünlü isimleriyle yeni yaşını kutladı. Yağcı’nın Günay Restoran’da yapılan 40’ıncı yaş günü partisine katılanlar arasında Serkan Kaya, Hande Yener, Cengiz Kurtoğlu, Zara, Seda Sayan, Volkan Konak, Ümit Besen, İntizar, Ahmet Selçuk İlkan, Deniz Seki, Emel Müftüoğlu, Ece Erken, Arif Susam, Ebru Yaşar, Berksan, Röya, Fettah Can-Cansu Kurtçu ve Elif Karlı da vardı.

Ünlü şarkıcılar, sahneye çıkarak Polat Yağcı için sevilen şarkılarını da söyledi. Gecede konuşma yapan Yağcı, “Teşekkür ederim, beni bu özel gecemde yalnız bırakmadınız. Nicelerini hep birlikte görürüz” dedi.

Çiğköfteden pasta 

İzmir’de yaşamaya başlayan İbrahim Tatlıses, doğum gününe katılamadı. Çiğköfteye düşkünlüğü ile bilinen şarkıcı, Polat Yağcı’ya çiğköfteden yapılmış pasta göndererek sürpriz yaptı.

Polat Yağcı, fotoğraflarının yer aldığı 3 katlı doğum günü pastasını sanatçı dostlarıyla birlikte kesti.

Berhudar ol

Gecede şarkı söyleyen Cengiz Kurtoğlu, Orhan Gencebay’ın masasına giderek usta sanatçının elini öptü. Gencebay, “Berhudar ol” diyerek Kurtoğlu’na teşekkür etti.


Kıyafet için birini incitmem 

Deniz Seki’ye partiye kardeşi Serkan Seki ve kavga ettiği iddia edilen modacı Gülşah Saraçoğlu ile katıldı. Keyifli gözüken şarkıcı, Saraçoğlu ile kavga ettiği iddialarını şöyle yanıtladı: “Bu haberler tamamen yalan, asla bir kıyafet için birini incitmem.”

Hande Yener mekana girerken muhabirlere cep telefonundan telifmetre adlı müzik listesini gösterdi. Şarkıcı, “1 numara oldum yine, her zamanki gibi zirvedeyim” dedi.

Dilan Çıtak, partiye nişanlısı Levent Dörter ile birlikte katıldı. Çıtak, “Single hazırlıyoruz, mart gibi yeni projemiz hazır olacak” dedi.

Kaynak: Hürriyet

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2017, 11:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER