Yeni Evine Servet Ödeyecek

Şehrin gürültüsünden bunalan ünlüler çareyi doğaya sığınmakta buluyor!

Yeni Evine Servet Ödeyecek

Şehrin karmaşasından bunalan Çağatay Ulusoy da kendini doğaya attı. Yakışıklı oyuncu Zekeriyaköy’den 16 bin TL’ye 4 katlı lüks bir villa kiraladı.

Yeni dizisinden bölüm başı 50 bin TL alacak olan Çağatay Ulusoy, şehir yaşamından kaçtı.

Çağatay Ulusoy da doğaya kaçtı!Şehrin gürültüsünden bunalan ünlüler çareyi doğaya sığınmakta buluyor!Foto Galeri - 09.03.2018 10:39 1Şehrin karmaşasından bunalan Çağatay Ulusoy da kendini doğaya attı. Yakışıklı oyuncu Zekeriyaköy’den 16 bin TL’ye 4 katlı lüks bir villa kiraladı.2Yeni dizisinden bölüm başı 50 bin TL alacak olan Çağatay Ulusoy, şehir yaşamından kaçtı. 3Akşam Life'da yer alan habere göre; İstinye’de oturan yakışıklı oyuncu, Hazal Kaya, Derya Tuna, Tan Sağtürk, Emel Sayın ve Özcan Deniz gibi ünlülerinde yaşam sürdüğü Zekeriyaköy’e taşındı. Şehir kargaşasından uzaklaşıp doğayla iç içe olmak isteyen oyuncu, Cansit Villaları’ndan kendisine lüks bir villa kiraladı.

İKİ DÖNÜM ARAZİSİ VAR 

Havuzlu 4 katlı olup 600 metre kare büyüklüğündeki ev için yakışıklı oyuncu, aylık 16 bin TL kira ödeyecek. Ulusoy’un bu evi tercih etmesindeki nedenin de villanın önünde ormana bakan iki dönüm arazisinin olması…

Gecce hayatından ziyade evde eğlenmeyi tercih ettiği söylenen Ulusoy’un bu yaşam tarzı için büyük bir villa kiraladığı öğrenildi. Oyuncu yakın arkadaşlarını evinde ağırlayarak ilk partisini de verdi. 

Kaynak: Akşam

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2018, 11:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER