banner51

Yazışmaları Ortaya Çıktı

Tamer Karadağlı'nın Instagram hesabı hacker'lar tarafından ele geçirildi. Avukatı aracılığıyla bir açıklama yapan ünlü oyuncu mahkemeden yayın yasağı kararı aldığını duyurdu.

Yazışmaları Ortaya Çıktı

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, hacker'ların son kurbanı oldu. Avukatı aracılığıyla Instagram hesabının ele geçirildiğini duyuran ünlü oyuncu mahkemeden yayın yasağı kararı aldı.

İşte Karadağlı'nın avukatı aracılığıyla yaptığı açıklama:

Müvekkilim Tamer Karadağlı'nın Instagram resmi hesabı çalınmış olup müvekkilimin sosyal medya hesabının tüm şifreleri, bu hesabındaki tüm özel yazışmaları ve fotoğrafları isteği dışında 3. şahısların elinde bulunmaktadır.

Müvekkilimin tamamen özel hayat kapsamı içinde kalan bu görsellere  

ve yazılara müdahale etme, tahrif etme, onun adına başkalarıyla yazışma, onun adına paylaşım yapma ve tüm bunların müvekkilimin isteği dışında kamuoyuna yayılması tehdidi kaçınılmazdır.

Bu nedenle müvekkilim Tamer Karadağlı'nın Instagram hesabındaki tüm özel konuşmalarının, yazışmalarının ve resimlerinin tüm yazılı, görsel basın ve internet sitelerinde yayınlanması İstanbul 21. Asliye Hukuk Mahkemesi'nin 2017/38 D. İş ve 2017/38 K. sayılı mahkeme kararı ile durdurulmuştur. Karar ekte yer almaktadır.

Kaynak: Mynet

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2017, 11:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER