banner51

Yazın Siyah Giyinmek

Kim demiş yazın siyah giyilmez diye. Siyah sevenler için siyahı rafa kaldırmak söz konusu bile değildir. Siyahtan vazgeçemeyenler için yazlık siyah kombinler...

Yazın Siyah Giyinmek
Asaletli renk olan siyahın gücü ve kudretini elbette bilmeyen yoktur. Kişileri her zaman olduğundan daha güzel göstermekte bir numaralı renklerden olan siyah, bütün kombinlerde özel durmaktadır. Bütün kusurları örtme gibi özellikleri olan zarafeti çağrıştıran siyah renkle kombinleri yaz ayına uyarlayabilirsiniz.
 
 
Genellikle etkinlik, özel toplantılar gibi durumlarda siyah kombin kullanılması gayet uygundur. Yazın bu sıcak günlerinde siyah giymeyi tercih etmeyen çoğu kadın var. Fakat güneş ışınlarını çok çekmekte olan yazın siyah renkte giyinmek ise vazgeçilmezdir aslında. 
 
 
Oldukça göz alıcı kombinlerin karşınıza çıkacağı yaz ayında siyah giyinmenin bazı güzel yönleri de var. Fakat yazın siyah giymede bazı noktalara da dikkat etmek gerekecektir. Özellikle siyah giyecekseniz kumaşların ince tutulması gerekecektir.
 
 
Siyah renkli elbiseler sizi adeta bir prenses gibi gösterebilir. Siyah renkte bir maksi etek üzerine  oldukça çekici olabilirisiniz. 
Sezon trenleri arasında olan açık omuz trendlerini de kullanıp üzerine de açık omuzları olan bir bluz giyip oldukça şık bir görünüm elde etmek de mümkündür. 
 
 
Bunun yanında siyah bir yelekle siz de yazın stilinizi konuşturabilirsiniz. Son trendlere bakınca kısa ve uzun yeleklerin modasever hanımlar tarafından da oldukça şık tercih edildiğini rahatça fark edeceksiniz. Yeleği bluz gibi giymek ya da yelek görünümlü şık bir siyah bluzu skinny jeanle giymek güzel bir kombin olacaktır.
Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2016, 09:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER