Yatak Sırlarını Açıkladı

Hiçbir zaman bedenini gözler önüne sermek konusunda utangaç olmamıştı ve bu kez sınırları iyice zorladı.

Yatak Sırlarını Açıkladı
Tüm ailesiyle birlikte kamera karşısına geçtiği Keeping Up With The Kardashians adlı reality şov'un yıldızlarından Kim Kardashian, özel hayatını ve çıplaklıkla ilgili düşüncelerini cüretkar bir biçimde gözler önüne serdi.
Love dergisinin yeni sayısı için objektif karşısına geçen Kardashian, dergide konuk editör olarak görev alan model Cara Delevingne'nin sorularını da cevapladı.
 
Kim Kardashian, annesi Kris Jenner'ın Bruce Jenner ile evliliğinden olan ve son dönemde moda dünyasında hızla yükselen üvey kardeşi Kendall Jenner ile kısa süreliğine "yer değiştirmek istediğini" söyledi.
1.59 cm uzunluğundaki Kim Kardashian, kısa süreliğine 1.78 cm boyundaki Kendall Jenner'ın yerine geçip 'dünyayı onun gözleriyle görmek istediğin" dile getirdi.
 
Ama bu Kim Kardashian'ın bedensel görüntüsünden hoşlanmadığı anlamına da gelmiyor elbette. Kardashian, yıllardır fazla kilolarıyla mücadele etmesine ve görüntüsünü korumak için gösterdiği olağanüstü çabaya rağmen, bedeninden son derece memnun.
 
Kim Kardashian dergiye verdiği röportajda çıplaklık ile ilgili düşüncelerini de dile getirdi.
"Çıplaklığı seviyorum" diyen Kardashian kocası Kanye West'in de kendisine "daha seksi giyin" telkininde bulunduğunu belirtti. West'in bu konuda kendisine en çok cesaret veren kişi olduğunu ve kendine güvenini artırması konusunda da yardımcı olduğunu belirtti.
 
Bir çocuk annesi Kim Kardashian, 22 yaşındaki konuk editör Cara Delevingne'in yatak odası sırlarıyla ilgili sorusunu da yanıtsız bırakmadı.
 
Delevingne'nin "En sevdiğiniz sevişme pozislonu nedir" sorusuna "Her zaman olduğu gibi kalçalarını ön plana çıkarmayı sevdiğini söyleyerek" yanıt verdi.
 
Kaynak: Hürriyet
Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2015, 15:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER