Yatak Odası Sırlarını Anlattı

Izabel Goulart, Kevin Trapp'la yatak odası sırlarını anlattı...

Yatak Odası Sırlarını Anlattı

Paris Saint Germain takımının kalecisi Kevin Trapp, bir süredir düşük performansıyla tartışma konusu haline geldi. 27 yaşındaki futbolcunun, takımından ayrılıp Liverpool,  New Castle ya da Crystal Palace takımlarına gidebileceği konuşuluyor.

Bütün bu tartışmalar sürerken Trapp'ın bir süredir birlikte olduğu Brezilyalı model Izabel Goulart, şaşırtan bir açıklama yaptı.

Kevin Trapp'in kız arkadaşı eski Victoria Secret mankeni Izabel Goulart verdiği bir röportajda, Alman kalecinin formundaki bu düşüşün sebebini açıkladı. Victoria's Secret meleklerinden olan Goulart, sevgilisinin kötü performansını çok seks yapmalarına bağladı.

Goulart, 3 yıldır birlikte oldukları Trapp’in takımı maç kaybettiğinde ne kadar hazırlık da yapsa seks yapamadıklarını açıkladı.

Goulart, “Kevin ile haftada dört-beş kez sevişiyoruz. Ancak önemli bir maç oynadıklarında ve takımı kaybettiğinde, ne kadar güzel hazırlansam, tırnaklarımı yapıp, en iyi iç çamaşırımı da giysem yine de o gece seks yapamıyoruz” dedi.

Kazandıklarında Trapp’in ruh halinin değiştiğine de dikkat çeken Goulart, “Ancak takımının kazandığı günlerde gözümüze bir damla uyku girmiyor” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2018, 11:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER