Vatan Şaşmaz'ın ölümünün ardından iki yıl geçti!

Oyuncu ve sunucu Vatan Şaşmaz, 27 Ağustos 2017 tarihinde, eski manken Filiz Aker tarafından Beşiktaş'ta lüks bir otelin 10'uncu katında silahlı saldırı sonucu öldürülmüştü

Vatan Şaşmaz'ın ölümünün ardından iki yıl geçti!

Bugün Vatan Şaşmaz'ın, Filiz Aker tarafından bir otel odasında öldürülüşünün ikinci yıl dönümü. 'Çocuklar Duymasın' dizisinde hayat verdiği 'Engin' karakteri ile geniş kitlelerce tanınan Şaşmaz'ın neden ve nasıl öldüğü uzun süre araştırılmış ve sonucunda çarpıcı gelişmeler ortaya çıkmıştı.

"ÖNEMLİ OLAN AİLE OLABİLMEK"
Eşi Yasemin Adalı henüz hamileyken cinayete kurban giden Vatan Şaşmaz’ın bebeği, Şubat 2018'de dünyaya geldi ve 'Asil Vatan' adıyla herkesi duygulandırdı. 43 yaşında hayatını kaybeden sunucu, daha önce verdiği bir röportajda, “Baba olmayı çok istiyorum. Çocuk kararı olmasaydı evlenmez, beraber yaşamaya devam ederdim. Ben de, eşim de evlilik meraklısı insanlar değiliz. Önemli olan aile olabilmek” açıklamasını yapmıştı.

TAKİPSİZLİK KARARI!
Ünlü sunucuyu öldürdükten sonra aynı silahla intihar eden eski manken Filiz Aker, dosyası takipsizlik kararıyla sonuçlandı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, cinayetin işlenmesinde Aker’e yardım eden ya da azmettiren birinin varlığına dair bulguya rastlanılmadığını, olayın tek faili olan mankenin hayatına son verdiği için soruşturma yapılamayacağına karar vererek dosyayı kapattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER