Unutulmaz Bir Akşam Yaşattı

Efes Pilsen'in katkılarıyla ikinci kez ülkemize gelen Zaz, Türkiye turnesinin ilk konserini İstanbul'da, Küçükçiftlik Park'ta gerçekleştirdi.

Unutulmaz Bir Akşam Yaşattı

 

Pozitif Live tarafından düzenlenen konserde Zaz, müzikseverlere unutulmaz bir akşam yaşattı. Sahne performansı sırasında Türkçe konuşmalarıyla seyircilerin kalbini fetheden Zaz’ın “Bir süre önce şunu öğrendim; insanları sevebilmek için önce kendini sevmen gerek. Bu kendimize verebileceğimiz en güzel hediye” sözleri müzikseverlerden büyük alkış aldı. Zaz, konseri sırasında Fransızca bilen sevenlerini sahneye davet ederek, dünyaya bakış açısını onlar aracılığıyla tüm dinleyicilerle paylaştı.
 
İstanbul’da olmaktan ve gördüğü yoğun ilgiden çok mutlu olduğunu söyleyen Zaz, “İstanbullu müzikseverler harikaydı. Konserde onlarla çok iyi bir iletişim sağladık; Fransızca bilmeyenlerin bile şarkılarıma eşlik etmeye çalışmasından büyük mutluluk duydum. Kısıtlı zaman nedeniyle İstanbul’u fazla gezme şansı yakalayamadım. Ancak çok yakın bir zamanda tekrar gelmek ve İstanbul’u gezmek istiyorum” dedi.
 
Edith Piaf’ı hatırlatan buğulu sesi ve sıra dışı duruşuyla “En Beğenilen Fransız Şarkıcı” ünvanının sahibi genç müzisyen Zaz, Pozitif Live organizasyonuyla Türkiye turnesi kapsamında; 29 Haziran’da İzmir Çeşme Babylon Aya Yorgi’de ve 30 Haziran’da Ankara ODTÜ Vişnelik Tesisleri’nde sevenleriyle buluşacak.
Paris sokaklarında verdiği canlı konserler ve Je Veux şarkısının videosuyla kısa süre içerisinde youtube üzerinde rekorlar kıran Zaz, kendine has müzik tarzıyla büyük beğeni topluyor.
 
Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2012, 11:17
YORUM EKLE

banner47