Ünlülerin plaj modası

2019 sezonunda bu yaz plajlar oldukça hareketliydi. Kadınlar seksi bikini ve mayo seçimleriyle sahillerde boy gösterdi. Peki ünlüler bu sene plajlarda hangi bikini ve mayo modellerini tercih etti diye merak ediyorsanız, haberimizde ayrıntıları bulabilirsiniz

Ünlülerin plaj modası

GÖZLERDEN UZAK GİYDİLER
Ivana Sert, Eda Taşpınar, Serenay Sarıkaya, Aleyna Tilki ve Ebru Şallı bu sene plaj modasıyla dikkatleri üzerine çeken ünlüler arasında yerini aldı. Türk ünlüler daha çok bikini tercih ederken, bu senenin modası v-kini en çok giydikleri modeller arasındaydı. Fotoğraf paylaşımlarında cesur davranamasalar da ayrıntılarda v-bikini ve string modelleri tercih ettikleri gözlerden kaçmadı.

YABANCI ÜNLÜLER DAHA CESUR
Yabancı ünlülerin sosyal medya paylaşımlarına baktığımız zaman daha cesur davrandıklarını görüyoruz. 2019 sezonunda özellikle yeni trend v-kini, küçük bikiniler ve tanga modelleri dünyaca ünlü yıldızların bir nuramalı tercihi oldu. Emily Ratajkowski, Bella Hadid, Kylie Jenner dikkat çeken ünlüler arasındaydı.

LEOPARA BÜYÜK İLGİ
Kaplan, leopar, zebra ve yılan desenleri bu sezon her alanda karşımıza çıktı ve çıkmaya da devam edecek gibi gözüküyor. Sahillere de inan leopar desenler, bikini ve mayolarda bu sene trend olan modeller arasındaydı. Bu sene modayı yakından takip eden ve leopar desenli bikiniyle karşımıza çıkan ünlü isim sosyetik güzel Eda Taşpınar ve Ebru Şallı oldu.

V-KİNİ TRENDİ
Bu ne demek diyebilirsiniz. V şeklinde altı olan bikinilere bu isim veriliyor. Bacakları görsel olarak daha uzun gösteren ve inanılmaz derecede seksi kesime sahip olan bu bikini modelleri sahillerde oldukça popülerdi. V bikini modelini bu sezon ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, her yaptıklarıyla gündem yaratan Kylie Jenner ve Kendall Jenner'ı kardeşleri sayabiliriz.

KÜÇÜK BİKİNİLER REVAÇTA
Bu bikini modelini giymek hem cesaret hem de mükemmel bir fiziğe sahip olmayı gerektirmekte. Türk ünlüler arasında sadece Eda Taşpınar'ı gördüğümüz halde yabancı ünlülerin neredeyse hepsi bu küçük bikini modelini tercih ettiler diyebiliriz. Özellikle bu modelin müdavimleri arasında Emily Ratajkowski'yi gösterebiliriz. Hem seksi hem de güzel vücut hatlarıyla Emily Ratajkowski'nin çok iyi taşıdığını söylemek gerekir.

STRING BİKİNİLER ARTTI
2019 yazında plajlarda en çok görülen ve kadınların en çok tercih ettikleri bikini alt modeli diyebiliriz. Kendine güvenen kadınlar seksi olmayı ön planda tutarak bu seneye string bikini ve mayolarla damga vurdu. Bu modeli tercih eden ünlüler arasında; Kim Kardashian, Ivana Sert, Aleyna Tilki ve Eda Taşpınar yer almakta.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER