Ünlüleri buluşturan düğün

Lütfi-Mesude Öztanık’ın oğlu Cenk Öztanık, Cemil-Ayşe Kazancı’nın kızı Ecem Kazancı ile Raffles Hotel’de yapılan görkemli bir törenle evlendi

Ünlüleri buluşturan düğün

İşadamı Lütfi Öztanık ve eşi Mesude Öztanık’ın turizmci oğulları Cenk Öztanık, hayatını işadamı Cemil Kazancı ve eşi Ayşe Kazancı’nın kızları Ecem Kazancı ile birleştirdi. Yaklaşık 2 yıldır birlikte olan çiftin Beşiktaş Raffles Hotel’de gerçekleşen düğün törenine iş, sanat ve cemiyet hayatından yaklaşık 900 kişi katıldı.

Beşiktaş Belediye Başkanı Tahir Doğaç’ın kıydığı nikahın ardından çift, masaları dolaşarak tebrikleri kabul etti. Gecede önce Ebru Gündeş, ardından Murat Dalkılıç sahneye çıkarak söyledikleri şarkılarla konukları eğlendirdi. Çiftin, balayı için önce Los Angeles ve San Francisco’ya ardından Bora Bora adalarına gideceği öğrenildi.

Cenk Öztanık Tom Ford imzalı damatlık tercih ederken, Ecem Kazancı, Beyrutlu modacı Ali Younes’in tasarladığı gelinliği giydi.

Cenk Öztanık’ın şahitliğini Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, işadamı Mustafa Erdoğan ve Çilem Cevahiroğlu yaparken; Ecem Kazancı’nın şahitliğini Derya Ayaydın, Emir Yunusoğlu ve Zeynep Büyüktopçu yaptı.

Geçtiğimiz hafta evlenen Bensu Soral ve Hakan Baş, “Sevdiğimiz dostlarımızın düğünleri olduğu için balayımızı erteledik. Salı günü İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un “Yol Arkadaşım 2” filminin galası var. Ona da katılıp balayına Amerika’ya gideceğiz” dedi.

Fikret Orman
 

Nur Yerlitaş

Aslıhan Doğan-Arda Turan

Tayfun Topal-Deniz Seki

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER