Ünlü şarkıcının konserinde şok: Sahnede aniden yere yığıldı

Ünlü şarkıcı Iggy Azalea'nın Brezilya'nın Rio de Janeiro kentinde verdiği konser sırasında beklenmedik bir olay yaşandı.

Ünlü şarkıcının konserinde şok: Sahnede aniden yere yığıldı

Azalea, tam Black Widow şarkısını seslendirirken kendisine eşlik eden dansçılardan biri tam gösteri sırasında aniden bayıldı.

Azalea, arkasını dönüp de dansçısını yerde yatar vaziyette gördüğünde mikrofondan "Biri doktor çağırsın" diye seslendi. Fakat hemen ardından da şarkısını söylemeyi sürdürdü.

 Azalea, kısa bir süre daha şarkı söyledikten sonra müzik durdu ve sağlık ekipleri sahneye geldi. Bayılan dansçı ambulansta kontrolden geçirildi.

Azalea ise dansçısının yerde yattığını görmesine rağmen "doktor çağırın" deyip şarkı söylemeyi sürdürdüğü için eleştiri yağmuruna tutuldu.

Sosyal medya kullanıcıları Azalea'ya yönelik eleştirilerini ardı ardına sıraladı. Kullanıcılar, Azalea'yı "kaba ve umursamaz" olarak nitelendirdi.

Bir kullanıcı sosyal medyada "Acaba o (Iggy Azalea) psikopat mı? Birinin yaşamını tehlikeye atan acil bir durumda olduğunu görür de nasıl şarkı söylemeye devam edebilirsin" diye yazdı.

Bazı kişiler de "Iggy Azalea bu kadar ciddi bir durum olduğunu fark etmemiş olabilir. Belki de dansçının sadece ayağının burkulduğunu düşündü" diye Azalea'yı savundu. 

Iggy Azalea daha sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda dansçısının durumunun iyi olduğunu duyurdu. Işıklar ve sıcağın etkisiyle bayıldığını belirtti.


 

Hürriyet

YORUM EKLE

banner47