Ünlü oyuncudan vücut şov!

Sevilen oyuncu Can Yaman Erkenci Kuş'un yeni bölümünde de dikkatleri üzerine çekti

Başollerinde Demet Özdemir ve Can Yaman'ın oynadığı, Star Tv'nin sevilen dizisi 'Erkenci Kuş' 44.bölümü ile ekranlara geldi. Son bölümde Can Yaman'ın dövüş sahneleri ve sportif vücudu hayranlarının beğenisini kazandı.

İşte Erkenci Kuş'un son bölümünde yaşananlar;

Sanem ve Can teknedeler, sonsuz mavilikte yol alıyorlar. Sanem nereye gittiklerini bile bilmiyor; aslında Can'la beraber oldukları sürece nereye gittiklerinin bir önemi yok onun için, ama bunu söyleyebilecek cesareti de yok. Can belki de bir yıl sonra ilk kez Sanem'e gerçek duygularını anlatabilme fırsatını yakalıyor sonunda, ikili uzun bir zaman sonra ilk defa birbirine kalbini açıyor; aşk bir kez daha zamanı durduruyor...

Sanem'in Can'ın yanına gittiğini bilen Yiğit ise bunu hazmedemiyor, Sanem'i kaybetmemek için her şeyi yapmaya hazır. Yiğit'in planı ajansı karıştırıyor, tüm ekip hiç ummadıkları bir anda kendilerini gözaltında buluyor, yardımsa hiç beklemedikleri bir yerden geliyor.

Emre, karısı ve kendisi için yeni bir başlangıç yapmayı çok istiyor. Ne iş olsa yapmaya hazır; ancak iş bulmak kolay değil. Ama her şey çok değişti, Emre artık eski Emre değil, Leyla için ne gerekirse yapar. 

Sanem ve Can için yeni bir devir başlıyor; artık ortak oldular. Peki ya aşk? Kalp çarpıntısı öyle birden bire boşlukta kaybolup gidebilir mi? Can Sanem'e bunu nasıl anlatacak?"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER