Temmuz Ayı Albümleri

Temmuz ayında çıkacak olan albümler....

Temmuz Ayı Albümleri

 

Bob Dylan's Greatest Hits
 
Mr. Tamborine Man", "It Ain't Me Babe", "Like a Rolling Stone" gibi Bob Dylan'nın unutulmaz şarkılarının yer aldığı Bob Dylan's Greatest Hits albümü 3 Temmuzda müzük marketlerde yerini almamaya hazırlanıyor. Eğer siz de bir Bob Dylan hayranıysanız bu "Limited Edition" albümü mutlaka almalısınız.
 
Anne Karnında Bebeğe Şarkılar 2
 
Anne karnındaki bebeklerin 16. haftadan itibaren sesleri duymaya başlamasından yola çıkılarak hazırlanan albümün ikincisi, DMS Müzik imzasıyla enstrümantel olarak piyasaya çıkacak. Albümde ünlü müzisyenler Bach, Mozart ve Tchaikovsky'nin unutulmaz eserleri yer alıyor.
 
Muddy Waters & The Rolling Stones Live At The Checkerboard Lounge, Chicago 1981
 
1981'in Kasım ayında, Rolling Stones turnesinin Chicago ayağında jaz müziğin efsanevi ismi Muddy Waters'ı dinlemek için The Checkboard Lounge'a gider. Bir anda tüm ekip kendini sahnede Waters'la birlikte bulur. İşte bu albüm, bu büyüleyici geceden kalma bir anı. Eğer siz de buna tanık olmak istiyorsanız, 10 Temmuzda çıkacak albümü kaçırmayın.
 
Maziden Nağmeler
 
Türk Sanat Müziğinin ölümsüz eserlerinin 5 CD'de toplandığı Maziden Nağmeler albümünü dinlerken geçmişe yolculuğa çıkacak ve eski günleri yadedeceksiniz. Albüm, 2 Temmuz'da DMS Müzik'ten çıkacak.
 
Arturo Toscanini: The Complete RCA Collection
 
Hazır mısınız? İtalya'da La Scala'da ve Amerika'da Metropolitan Opera'da orkesra şefliği yapmış, dünyaca ünlü müzisyen Arturo Toscanini'nin RCA koleksiyonu 3 Temmuzda müzik marketlerde yerini alacak.
 
Duran Duran - Diamond in the Mind
 
Efsanevi grup Duran Duran'nın 2011'de Manchester MEN Arena'da sergilediği canlı performansından oluşan Diamond in the Mind albümü 10 Temmuz'da müzik marketlerde!
 
Valentina Lisitsa - Live at the Royal Albert Hall
 
Müzik otoritelerin "inanılmaz yetenek" olarak nitelendirdiği piyanist Valentina Lisitsa, Youtube'da yayınlanan videosuyla adını dünyaya duyurmuş isimlerden. The Royal Albert Hall'da 5000 kişiye verdiği konserle izleyenleri kendine bir kez daha hayran bırakan Lisitsa'nın albümü 24 Temmuzda müzik marketlerde yerini alacak.
 
Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2012, 09:56
YORUM EKLE

banner47