Tarkan'ın Avukatından Yalanlama

Mega Star Tarkan'ın vergi borcundan dolayı araçlarına haciz konduğu iddialarına şarkıcının avukatından yalanlama geldi.

Tarkan'ın Avukatından Yalanlama
Şarkıcının avukatı tarafından yapılan yazılı açıklamada söz konusu iddiaların gerçek dışı olduğu belirtilerek, Tarkan'ın devlete olan yükümlülüklerini yerine getirme konusundaki hassasiyetinin altı çizildi. 
 
İşte Açıklamanın Detayları:
 
Değerli Basın Mensupları,
Müvekkilimiz Tarkan TEVETOĞLU' nun ve ortağı olduğu Hitt Müzik Prodüksiyon şirketi ile ilgili çıkan "Tarkan' ın lüks otolarına haciz", TARKAN' A ŞOK" ve "Beşiktaş Vergi Dairesi; sahibi olduğu şirketin vergi borçları nedeniyle Tarkan' ın üç aracına haciz koydu" başlıklı haberlere ilişkin bilgilendirmedir.
 
Müvekkilimiz Tarkan TEVETOĞLU'nun ve ortağı olduğu Hitt Müzik Prodüksiyon şirketinin Beşiktaş Vergi Dairesine herhangi bir borcu bulunmamaktadır. Haberde bahsi geçen haciz takyidatları, vergi dairesi tarafından sehven konulmuş olup, gerçek durumun anlaşılması ile birlikte araçlar üzerindeki hacizler derhal kaldırılmıştır. Bu durum resmi kayıtlarla sabittir. Müvekkilimiz, devlete olan vergi yükümlülüklerini süresinde yerine getirmekte son derece hassastır. Buna rağmen sehven yapılan bir haciz uygulamasının kamuoyunda müvekkilimizin vergisini ödemeyen bir kişi olarak algılanmasına sebebiyet vermemesi ve kamuoyunun objektif gerçekler ile bilgilendirilmesi için iş bu açıklamayı yapma zarureti hâsıl olmuştur. 
 
Kamuoyunun bilgilerine saygı ile sunarız,
 
TARKAN TEVETOĞLU VEKİLİ
Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2014, 09:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER