banner51

Taciz Davasını Kazandı

Tacize uğradığı öne sürülen Sevda Demirel'in davası görüldü.

Taciz Davasını Kazandı

 

Uçakla 9 Ocak’ta Antalya'dan İstanbul'a giderken bir yolcunun tacizine uğradığını öne süren ve şikayetçi olan Sevda Demirel'in tazminat davaDüzce Adliyesinde görüldü
Mahkeme çıkışında tazminat davasının sonucunu açıklayan Demirel “Davayı kazandık. Çok ciddi bir olayla karşı karşıya kalmıştım hakkımı aradım sağ olsunlar hakkımız çıktı” dedi. 
Tazminat davası ile ilgili rakam belirtmeyen Sevda Demirel mahkeme ile ilgili yaptığı değerlendirmede haklı olduğunu söyledi. Demirel şöyle konuştu: “Bir beyefendi vakti zamanında beni taciz etmişti. Uçakta kendisi yurt dışında yaşıyor. Dava Yargıtay aşamasında. Bu arada hakimlere ve savcılara çok teşekkür ediyorum çünkü ben bir kadınım tek başınaydım, yalnızdım çaresizdim. Allah’tan uçakta oldu bu olay ve uçakta olan bütün şahitlerimiz ordaydı. İki tane avukat şahit vardı. Bana Allah ve melekler tarafından gönderildi. Davayı kazandık. Mevzu çok büyük veya küçük bir para almak değil. Mevzu burada benim haklılığımı göstermek. Çünkü taciz denilen şeyin artık böyle bir zamanda içimizde olmaması gereken bir şey. Rahat bir şekilde anlaşarak da tanışabilirler. Siz bir şey istemiyorsanız erkeğin sizi taciz etmesi kadar aciz bir durum yok.”
Magazin dünyasından kaçtığını da söyleyen Demirel “ Çünkü kimin eli kimin cebinde ben o dünyaya ait değilim gereksiz yere o dünyanın içinde çırpınmışım. Hamdolsun şu an çok mutluyum. Bana ihtiyacı olan varlıkların yanında olmaya çalışıyorum insan olabilir hayvan olabilir elimin kolumun yettiği yere kadar yanlarında olmaya çalışıyorum” diye konuştu.
 
Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2012, 08:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER