Survivor'da Acil Durum Konseyi

Acun Ilıcalı, Zafer ve Semih'in adada yaşanan bir olayın ardından konseye katılamadığını söyledi.

Survivor'da Acil Durum Konseyi
Survivor 2016 eleme gecesi bölümünde Acun Ilıcalı'dan gelen açıklama şok etkisi yarattı. Gönüllüler adasında eleme gecesine gelirken Semih ve Zafer kavga etti bilgisini aktaran Acun Ilıcalı özel konsey düzenleyeceğini açıkladı.
 
Eleme gecesine gelirken adada istemediğimiz durum ile karşılaşıldığını söyleyerek bu akşam ikisininde farklı yerlerde olacağını durumu tam olarak bilmediği için yorum yapamayacağını dile getiren Acun Ilıcalı, görüntü kayıtlarını izledikten sonra özel bir konsey yaparak duruma açıklık getirileceğini belirtti.
 
 
Semih ve Zafer arasında kavga olduğunu açıklayarak hiç onaylamadıkları ve böyle olaylardan kaçındıklarını dile getirerek çok üzücü bir olay ancak detaylı bilgim olmadığı için net bir yorum yapamıyorum görüntüleri izledikten sonra değerlendirme yaparak acil bir konsey ile birlikte durumu netleştireceğiz ifadesini kullandı.
 
 
Survivor 2016 yarışması başladığından beri Semih Öztürk ile diğer gönüllü yarışmacıların anlaşamaması ile birlikte sık sık karşı karşıya gelinmişti. Daha önce Serkay ve Efecan ile tartışma yaşayan Semih Öztürk bu sefer Zafer Mete ile kavga etti. Kavga nedeni henüz ne olarak bilinmiyor görüntüler izlendikten sonra Semih ve Zafer neden kavga etti sorusu yanıt bulmuş olacak diskalifiye mi olacaklar yoksa devam mı edecekler merak konusu oldu.
Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2016, 10:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER