Survivor'da kim elendi?

Survivor'da üç dokunulmazlık oyununu da kazanan Sercan, eleme adayları olarak Nisa, Berkan ve Barış'ın adını söylemişti. Acun Ilıcalı ise "Survivor'daki en kritik eleme oldu" ifadelerini kullandı. Survivor çeyrek finaldeki toplu sms oylaması sıralamasına göre ise üç yarışmacı arasından en az oyu alan isim yarışmaya veda etti

Survivor'da kim elendi sorusu 30 Haziran Salı akşamı 123. bölümde yanıt buldu. 13 ve 14 Temmuz'da İstanbul'da final yaparak ekrana veda edecek olan Survivor'da son yapılan toplu sms oylamasının sıralamasına göre, bu hafta elenen isim belli oldu.

SURVIVOR'DA ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?
Survivor'da çeyrek final haftasında 3 bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı ve ada konseyleri sonrasında 3 yarışmacı elemeye kaldı. Bu hafta Survivor 2020’de ilk dokunulmazlık oyunu 27 Haziran Cumartesi günü oynandı ve kazanan Sercan oldu. Ada konseyinde Sercan’ın söylediği isim Berkan, ilk eleme adayı oldu.

Survivor’da haftanın ikinci bireysel dokunulmazlık oyunu 28 Haziran Pazar akşamı ekrana geldi ve kazanan yine Sercan oldu. Ada konseyinde bu defa Sercan’ın söylediği isim Nisa oldu. Böylece Nisa Bölükbaşı haftanın ikinci eleme adayı oldu.

Haftanın son dokunulmazlık oyunu 29 Haziran Pazartesi akşamı TV8'de yayınlandı. Survivor'da 3. eleme adayı da dokunulmazlık oyunu sonrasındaki konseyde belli oldu. Survivor'da Sercan Yıldırım, 3. eleme adayı olarak Barış'ın adını söyledi.


SURVIVOR'DA KİM ELENDİ?
Survivor'da geçtiğimiz haftalarda yapılan toplu sms oylaması sonuçlarına göre elenen aday belli oldu. Konseyde konuşan Acun llıcalı, "Bu sezon Survivor'daki en kritik eleme oldu" dedi. Eleme adayları olan Nisa, Barış ve Berkan arasında, toplu sms oylamasında en az oyu alan yarışmacıyı Acun Ilıcalı açıkladı.

Sms oylaması sonuçlarına göre Survivor'dan elenen isim Nisa Bölükbaşı oldu. Böylece Nisa'nın 4,5 ay süren Survivor macerası sona erdi.

SURVIVOR'DAN ELENEN NİSA GÖZYAŞLARINI TUTAMADI
Acun Ilıcalı'nın adını açıkladığı Nisa, gözyaşları içinde veda konuşması yaptı. Nisa, "Berkan ve Barış yarışmaya devam ettiği için çok mutluyum. Hayırlısı olsun. Cemal Can ile başka hayallerimiz vardı. Ama buraya kadarmış. Tabi ki çok üzüldüm" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER