Survivor'da finale kimler kaldı?

Survivor'ın 24 Haziran'da ekrana gelen 103. bölümünde dokunulmazlık oyunu ve eleme heyecanı yaşandı

Survivor'da finale günler kala bir isim daha adaya veda etti. Peki Survivor'dan kim elendi? Dokunulmazlık oyunu sonrasında kazanan takımdan iki isim finale gitmeyi garantiledi. Yunan yarışmacılardan finale kalan üç yarışmacı belli oldu.

Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasının son bölümünde siyah ve beyaz takımlar dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Hızlandırılmış elemelerin yaşandığı Survivor'da ikinci dokunulmazlık oyununda kıyasıya rekabet yaşandı. 30 Haziran'da final yapacak olan Survivor'da son elenen isim de belli oldu.

SURVİVOR'DAN KİM ELENDİ?
Survivor Türkiye Yunanistan yüz üçüncü bölümde dokunulmazlığı kaybeden siyah takım ada konseyine gitti. Dalaka'nın Survivor finalisti olması nedeniyle Dimitra ve Panagiotis oylama yapılmadan eleme adayı oldular. Survivor 2019'da yapılan genel oylamanın sonucuna göre adaya veda eden son Yunan yarışmacı Panagiotis oldu..

FİNALE KİMLER KALDI?
Survivor'da son dokunulmazlığı beyaz takımın kazanmasıyla finale yükselen iki Yunan yarışmacı daha belli oldu. Beyaz takımın aldığı dokunulmazlıkla takımdaki iki Yunan yarışmacı Nikos ve Afroditi, Dalaka'dan sonra finale kalan iki isim oldu.

Böylece Yunan yarışmacılardan Afroditi ve Nikos finale gitmeyi garantiledi. Siyah takımdan ise Katerina Dalaka finali garantileyen isim oldu.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2019, 12:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER