Survivor'da dün akşam kim elendi?

Survivor dün akşam ekrana gelen son bölümü ile bir kişinin daha Türkiye biletini vermiş oldu

Survivor'da dün akşam kim elendi?

Kıbrıs için artık çok az bir süre kala eleme ve dokunulmazlık sürecinin hızlandığı Survivor'da, gergin dakikalar yaşanmaya devam ediliyor. Peki, Survivor'da eleme adayları ve elenen isim kimler oldu? İşte, dün akşam ekrana gelen görüntüler...


Survivor'da büyük heyecan sürmeye devam ediyor. Ekranların herkes tarafından soluksuz olarak takip edilen yarışma programı Survivor'da bu akşam kritik bir eleme gecesi heyecanı yaşandı. Büyük final öncesi son eleme olan Survivor'da eleme potasında Turabi, Hakan, Anıl ve Damla yer aldı. Peki, Survivor'da kim elendi? İşte adaya veda eden isim.

Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren herkes tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor'da bu akşam oldukça heyecan dolu bir eleme yaşandı. Ada konseyinde 3'er oyla isimleri çıkan Hakan ve Turabi ilk eleme adayları oldular. Dokunulmazlık sahibi olan Nagihan ve Hilmicem isim söylemek zorunda kalmayınca bu sefer Damla ve Anıl'da direkt olarak eleme adayı oldu. Bu dört isim arasında hayallerine veda eden isim belirlendi. İşte Survivor'da elenen isim.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor'da bu akşam elenen isim büyük finale ve hayallerine veda etti. Büyük final öncesi yapılan son elemede Anıl, Turabi, Hakan ve Damla arasından bir isim hayallerine veda etmek zorunda kaldı. Gerçekleşen halk oylamasıyla birlikte Survivor'da büyük finale ve hayallerine veda eden isim Hakan oldu. Hakan arkadaşlarıyla vedalaştıktan sonra adaya veda etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER