Survivor'da Acun Ilıcalı çok sinirlendi!

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020'nin 94. bölümünde gönüllüler takımından Berkan ve ünlüler takımından Survivor Yunus Emre arasında oyun sonrası gergin yaşandı. Tartışmaya Acun Ilıcalı müdahale etti

Survivor 2020'de Acun Ilıcalı, küfür ve hakaret ettiği gerekçesiyle Yunus Emre'yi uyardı. Ancak Yunus Emre'nin uyarılara gülerek yanıt vermesi Acun'u çok kızdırdı. Acun "Gider yapacaksan git kendi mahallende yap. Bizim mahallede ötmüyorsun" diyerek Yunus Emre'yi ihraç etti. Ilıcalı, "Uyarıda bile bu tip cevaplar veren bir yarışmacıyı yarışmada görmek istemiyorum" dedi. Acun, Yunus Emre hakkındaki kararı ise daha sonra vereceklerini söyledi. Peki Survivor'da Yunus Emre diskalifiye mi olacak?

"BU TİP CEVAPLAR VEREN YARIŞMACIYI GÖRMEK İSTEMİYORUM"
Yunus Emre'nin gitmesinin ardından da konuşan Acun, " Yaptığımız uyarıları anlayabilecek durumda değil. Biz programımızda agresifliğe bir şey demedik ama böyle davranışları istemiyorum. Uyarıda hala bu tip cevaplar veren bir yarışmacıyı yarışmada görmek istemiyorum. Kendisiyle ilgili daha sonra değerlendirme yapacağız" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER