banner51

Sürpriz Boşanma!

Hülya Avşar’dan boşandıktan sonra hayatını 5 yıl önce Feraye Tanyolaç’la birleştiren Kaya Çilingiroğlu boşandı.

Sürpriz Boşanma!
Çilingiroğlu’ndan “Kaya” adında bir çocuğu olan Feraye Tanyolaç’ın açtığı “anlaşmalı” boşanma davasında mahkeme çiftin tek celsede boşanmasına karar verdi. Mahkeme ayrıca çocuğun velayetini anneye verdi. Feraye Tanyolaç tarafından İstanbul Aile Mahkemesi’ne açılan boşanma davasının ilk duruşmasına işadamı Kaya Çilingiroğlu ve Feraye Tanyolaç avukatlarıyla birlikte hazır bulundu.
 
Gözlerden uzak olarak adliyeye otopark asansöründen çıkan Kaya Çilingiroğlu ile Feraye Tanyolaç, eksi 1’inci katta bulunan İstanbul Aile Mahkemesi’nin önünde duruşma saatini beklemeye başladı. Duruşmalara gelen diğer vatandaşların kendilerini tanıması üzerine mahkeme kaleminde beklemeyi sürdüren Çilingiroğlu ile Tanyolaç çifti, duruşma saati geldiğinde avukatları ile birlikte salona girdiler.
 
Mahkeme hâkimi, “anlaşmalı” olarak boşanmak isteyen çifte, “Boşanmakta kararlı mısınız?” diye sordu. Bunun üzerine Feraye Tanyolaç ile Kaya Çilingiroğlu, boşanmak için anlaştıklarını, evlilik birliğinin temelden sarsıldığını ve bu nedenle boşanmak istediklerini mahkeme hâkimine anlattılar.
 
Tarafları dinleyen hâkim, Feraye Tanyolaç ile Kaya Çilingiroğlu’nun boşanmalarına karar verdi. Mahkeme hâkimi, müşterek çocuk “Kaya”nın velayetinin anneye verilmesini kararlaştırdı. Boşanan çiftin ayrıca birbirlerinden herhangi bir maddi ya da manevi tazminat taleplerinde bulunmadıkları öğrenildi.
 
Sürpriz ayrılığı Kaya Çilingiroğlu, şu sözlerle duyurdu "Ortak aldığımız karar doğrultusunda evliliğimizi sonlandırmaya karar verdik. Bu hassas dönemde özel hayatımızın mahremiyetine göstereceğiniz saygı ve anlayış için teşekkür ederiz."
 
 
Kaynak: Hürriyet
Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2014, 14:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER