Superman'i Aç Bıraktılar!

Superman serisinin yeni filmi Man of Steel'de 'Çelik Adam'ı canlandıran Henry Cavill, üstsüz sahneleri için günlerce aç kalmış!

Superman'i Aç Bıraktılar!
SUPERMAN serisine yeni bir soluk getirmek hedefiyle yola çıkan Man of Steel filminin yıldızı Henry Cavill, çok konuşulan kaslı vücudunun sırrını açıkladı.
Çocukluğundan bu yana kilo almaya çok meyilli olduğunu ifade eden Henry Cavill, hazırlık döneminde yoğun bir çalışma programı uyguladıktan sonra çekimlerde spora vakit ayıramadığı için vücudunun yağlandığını ve üstsüz sahnelerinin çekiminden birkaç gün önce yağ oranını azaltmak için yemek yemeyi bıraktığını itiraf etti.
 
‘Çocukken Şişmandım’
ŞİŞMAN bir çocuk olduğu için zor günler yaşadığını da anlatan Cavill, 17 yaşında Monte Cristo Kontu oyunundaki rolü kapabilmek için 15 kilo verdiğini ve o günden bu yana oyunculuğun formda kalmasına yardımcı olduğunu belirtti.
29 yaşındaki oyuncu ilk kez Ölümsüzler: Tanrıların Savaşı (Immortals) filmindeki rolü için vücut geliştirmeye başladığını ve artık bu sporun kendisi için bir tutku haline geldiğini sözlerine ekledi.
 
Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2013, 08:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER