Şükran Ovalı'dan İddialara Yanıt

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'in aracıyla seyir halindeyken bir taksiye çarpıp kaçtığı iddia edildi. Taksi şoförü canlı yayına bağlanıp yaşadıklarını anlattı. Şükran Ovalı'dan iddialara yanıt gecikmedi...

Şükran Ovalı'dan İddialara Yanıt

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'in aracıyla seyir halindeyken bir taksiye çarpıp kaçtığı iddia edildi.

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'in aracıyla seyir halindeyken bir taksiye çarpıp kaçtığı iddia edildi. 'Duymayan Kalmasın' programına telefonla bağlanan taksi şoförü olayı şöyle anlattı:

"Caner Erkin aracıyla benim arabama vurup kaçtı. Daha sonra ben aracı başka bir yerde park halindeyken gördüm. Aracın başında bekledim.

Caner ve eşi geldi. Caner'e arabama çarptığını ve rapor tutmamız gerektiğini söyledim ve polis çağırdığımı belirttim. Ama Caner'le eşi benim üzerine yürüdü."

'SEN HAMİLESİN GİR İÇERİ!' 

Taksi şoförü, sözlerine şöyle devam etti: "Eşi bana çok ağır küfürler etti. Caner eşine 'hamilesin sen içeri gir' dedi. Sonrasında kim olduklarını bilmediğim ama korumaya benzeyen kişiler geldi. Benim üzerime yürüdü. Caner ve eşi gitti. Polisi aradım onlarda 'mahkemeye ver' dedi. Ben sadece rapor tutmak istemiştim. Onlar bana "Sen para koparmaya çalışıyorsun" dedi. Kazadan kaynaklanan maddi hasarı karşılamalarını istemiyorum. Benim gururum kırıldı. Onlardan özür bekliyorum."

Konuya ilişkin açıklama Caner Erkin'in eşi oyuncu Şükran Ovalı'dan geldi. Ovalı, sosyal medya hesabında şu mesajı paylaştı:

"Okuduklarıma, duyduklarıma, inanamıyorum. Atılan iftiradan çok, doğmamış bebeğime beddua eden vicdansız insanların olduğunu görmek acıttı canımı! Dünkü olayda şanslıyım ki yoldan geçen Yeliz Eker beni görüp durdu ve olayı onlar beraber 3 kişi daha gördü. Ve söylenenlerin iftira olduğuna şahit. Duran arabaya çarpan karşı taraftır. Caner'in "Abi plakayı aldın, istediğin yere git, eşim hamile, hasta, yol ver" demesine rağmen arabanın önünü kesen karşı taraftır. Kendisine asla küfür veya hakaret etmememize rağmen bizi tehdit eden yine karşı taraftır. Korkuma olduğunu iddia ettiği kişiler ise olaya şahit olan insanlardır. Biz hatalı olduğumuz bir durumdan kaçacak insanlar değiliz. Ama buna inanıp bana beddua eden o vicdansızları Allah'a havale ediyorum... Bu mutlu haberi verme özgürlüğümün elimden alınmasını insanların takdirine bırakıyorum"

Kaynak: Hürriyet

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2018, 09:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER