Söz 48. bölüm

Söz son bölümde gemide yaşanan gelişmeler dizinin takipçilerini yine ekrana kilitledi.

Söz 48. bölüm

Her pazartesi takipçilerinin karşısında olan sevilen projede bu hafta 4 ismi birden kaçırılması Yavuz ve askerlerinin harekete geçmesine neden oldu. İşte dün akşam Söz dizisinde yaşananlar ve 48. bölümün özeti...

Söz son bölümde Bahar'ın ve diğerlerinin kurtarılması için başlatılan operasyonda riskli dakikalar yaşandı. Yavuz’un ve diğerlerinin rehin duruma düşmesinin ardındansa oldukça kritik kararlar alındı. İşte 28 Mayıs 2018 Pazartesi akşamı ekranda olan Söz dizisinin son bölümünde yaşanan tüm gelişmeler.

SÖZ DİZİSİ 48. BÖLÜM ÖZETİ

Başarılı bir operasyon sonucu Ataşe’yle birlikte Karabayır’a dönen Tim; Bahar, Nazlı, Su ve Güler’den haber alamamaktadır. İkiye bölünen Tim, hemen arama tarama çalışmalarına başlar. Bu sırada Yavuz ve Erdem hastanede müşahede altında tutulan Ataşe’yi sorgulamak için yola koyulur. Ama Ataşe’nin amacı Derman’a zaman kazandırmaktır ve konuşmaya niyeti yoktur.

Tim; Bahar, Nazlı, Su ve Güler’in kaçırıldığını öğrendiğinde, Yavuz’un elinde, Ataşe’den başka bilgi alabileceği kimse yoktur. Yavuz Ataşe’yi konuşturmak için askerlik hayatının bitmesini göze alarak planını devreye sokar. Yavuz’un edindiği bilgiyle harekete geçen Türk Silahlı Kuvvetleri, Derman’ın büyük terör eylemini gerçekleşmek için kullanacağı gemiyi vurmaya hazırdır. Fakat kaçırılan Bahar, Nazlı, Su ve Güler’in gemide olduğundan kimsenin haberi yoktur.

SÖZ DİZİSİ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Asmalar Operasyonu’nda sıkışıp kalan Tim için zorlu bir mücadele başlar. Bu mücadele hem yapılacak büyük terör eylemine dair delilleri bulmak, hem de Medusa’nın kalbini yerle bir ederek sağ salim eve dönmek içindir. Fakat Derman ve Ataşe, Asmalar’ı akla hayale gelmedik tuzaklarla donatmışlardır.

Bu tuzaklardan kurtulup Derman ve Ataşe’ye ulaşmak için Tim kimi zaman hayatlarını riske atsa da asla vazgeçmeyeceklerdir. Derman büyük terör eylemi için hazırladığı bir gemiyi Türkiye sınırlarına yaklaşması için harekete geçirir. Geminin sınırlarımıza yaklaşması halinde büyük bir felaket ülkemizi beklemektedir. Tim artık zamanla yarışmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2018, 11:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER