Soydan'dan Burak Özçivit-Fahriye Evcen yorumu

Ünlü manken Didem Soydan, önceki gün Umut Eker ile Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Muhabirlerin Twitter hesabından Burak Özçivit ve Fahriye Evcen hakkında yazdığı yazı ile ilgili sorulara Soydan, "Söylediklerimin arkasındayım. Tam bir hastalık yaptıkları, doğmamış bebeğe don biçmeleri... Beni tanıyorsunuz. Laflarımın sonuna kadar arkasındayım, onlar hasta" dedi

Soydan'dan Burak Özçivit-Fahriye Evcen yorumu

Habertürk'ten Akif Yaman'ın haberine göre, ünlü manken Didem Soydan, önceki gün Umut Eker ile Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı.


"BU DÜPEDÜZ RUH HASTALIĞI"

Geçtiğimiz günlerde Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in bir buçuk ay sonra doğacak oğulları Karan’a açtıkları Instagram hesabı hakkında, Twitter hesabından "Vay arkadaş! Mana bulacağım ama evlat sahibi olmadık, risk alamıyorum ama bu düpedüz ruh hastalığı" demişti. 


"SÖYLEDİKLERİMİN ARKASINDAYIM, ONLAR HASTA!"

Muhabirlerin Twitter hesabından Burak Özçivit ve Fahriye Evcen hakkında yazdığı yazı ile ilgili sorulara Soydan, "Söylediklerimin arkasındayım. Tam bir hastalık yaptıkları, doğmamış bebeğe don biçmeleri... Beni tanıyorsunuz. Laflarımın sonuna kadar arkasındayım, onlar hasta" dedi.

Kaynak: Habertürk

YORUM EKLE

banner47