banner51

Şov Yaptı!

20'inci Altın Koza Film Festivali'nde sinema emekçileri ve halkı buluşturan 'Sinema Dayanışma Gecesi'nde Demet Akalın rüzgarı esti.Ünlü şarkıcı Demet Akalın, hamile olmasına rağmen, dans grubuyla Adanalıları hafızalardan silinmeyecek bir şov sundu.

Şov Yaptı!
Mimar Sinan Amfitiyatrosu'nda yaklaşık 15 bin kişinin izlediği etkinliğin sunuculuğunu Vatan Şaşmaz ve Melike Öcalan yaptı. Festivalin ev sahibi Zihni Aldırmaz, yaptığı konuşmada beyazperdenin ustaları ile Adanalıları buluşturmaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi. Daha sonra tek tek sahneye davet edilen sinemaya emek veren isimler, tribünleri dolduran Adanalıları selamlayıp, çiçekler attı. Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, sinemanın emekçileri Yılmaz Köksal, Nuri Alço, Yusuf Sezgin, Yüksel Arıcı, Mine Soley, Ahmet Arıman, Dilaver Gür, Ercan Gezmiş, Tuncay Akça, Tayfun Akalın, Cafer Dere, Dinçer Çetindamar, Teoman Ayık, Mehmet Çatay ve Faruk Şanlı ile birlikte el ele verip, dayanışma örneği sergiledi. 
 
Daha sonra ünlü şarkıcı Demet Akalın sahne aldı. Sevilen şarkılarını seslendiren Demet Akalın ve dans grubu, sergilediği performansla büyük alkış aldı. 'Kudurmaya hazır mısınız?' diye seslenen Demet Akalın, şarkılarında alkışlarla eşlik edilmesi için sık sık anons yaptı. Yüksek tempolu konserde tribünleri ve meydanı dolduran Adanalılar, gönüllerince dans edip, eğlendi.
Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2013, 09:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER