Siyah Beyaz Aşk final!

32. bölümü izle Siyah Beyaz Aşk son bölüm Kanal D’de Siyah Beyaz Aşk son bölüm izleyicilerini Kanal D ekranları başına kilitledi.

Siyah Beyaz Aşk final!

Siyah Beyaz Aşk 32. final bölümü izleyicileri merakta bırakan ve nefes kesen sahnelerle yayın macerasına nokta koydu. Siyah Beyaz Aşk son bölümde, Aslı’yı öldürmeye kalkan Jülide büyük bir korku içerisinde, kendisini kurtarmanın yollarını arar. Bu süreçte Namık, Jülide’yi işine yarayacağını düşünerek yanında tutmaya karar verir. Bu karar Jülide’yi bekleyen büyük bir tehlikenin habercisidir. Kendi adına her şeyin bittiğini düşünen Yeter, Namık ile alakalı beklenmedik bir planının içerisine girer. Yeter’in bu sırada yaşayacağı hangi olay onu tekrar hayata ve ailesine bağlayacaktır? 


Siyah Beyaz Aşk 32. final bölümüyle ekran macerasına nokta koydu ve soruları cevaplandırdı. Siyah Beyaz Aşk 32. son bölüm Kanal’de izleyicilerle buluştu. Her bölümüyle izleyenleri ekrana kilitleyen Siyah Beyaz Aşk dizisi izleyenlere soruıların cevaplandırdığı finali yaptı. Siyah Beyaz Aşk son bölümde, Aslı’yı öldürmeye kalkan Jülide büyük bir korku içerisinde, kendisini kurtarmanın yollarını arar. Bu süreçte Namık, Jülide’yi işine yarayacağını düşünerek yanında tutmaya karar verir. Bu karar Jülide’yi bekleyen büyük bir tehlikenin habercisidir. Kendi adına her şeyin bittiğini düşünen Yeter, Namık ile alakalı beklenmedik bir planının içerisine girer. Yeter’in bu sırada yaşayacağı hangi olay onu tekrar hayata ve ailesine bağlayacaktır? 

SİYAH BEYAZ AŞK FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Ferhat, Aslı’yı Jülide’nin kurduğu tuzaktan kurtarır ve hastaneye yetiştirir. Ancak, Aslı ve bebeğin durumu kritiktir.  Ferhat’ın gergin bekleyişi Aslı’ya olan aşkının büyüklüğünü anlaması için bir fırsat yaratırken,  bu süreç gelecek ile ilgili yeni planlar kurmasını da sağlayacaktır. Ferhat her şeye sıfırdan başlayıp aşklarında yarım kalan ne varsa tamamlamaya karar verir. Ancak, kapattığını düşündüğü meseleler Ferhat’ın peşini kolay bırakmayacaktır.

Aslı’yı öldürmeye kalkan Jülide büyük bir korku içerisinde, kendisini kurtarmanın yollarını arar. Bu süreçte Namık, Jülide’yi işine yarayacağını düşünerek yanında tutmaya karar verir. Bu karar Jülide’yi bekleyen büyük bir tehlikenin habercisidir. Kendi adına her şeyin bittiğini düşünen Yeter, Namık ile alakalı beklenmedik bir planının içerisine girer. Yeter’in bu sırada yaşayacağı hangi olay onu tekrar hayata ve ailesine bağlayacaktır?

Namık ise yurt dışına kaçmanın yollarını ararken, Yeter’in hasta olduğunu öğrenir. Bu bilgi Namık’ın kaçış planında beklenmedik bir değişikliğe gitmesini neden olur. Namık’ın Yeter ile ilgili kurduğu plan, Aslı ile yeni bir hayata başlamanın eşiğinde olan Ferhat’ı çok büyük bir tehlikenin içerisinde bırakacaktır. 

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2018, 10:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER