'Sırtında porselen vazo kırdı, omuzunu ısırdı'

Mehmet Coşkundeniz, magazin gündemine bomba gibi düşen olayı köşesine taşıdı...

'Sırtında porselen vazo kırdı, omuzunu ısırdı'

Sıla ve Ahmet Kural ilişkilerine ikinci bir şansı vermiş, Şubat ayında ayrılan ikili 3 hafta önce yeniden bir araya gelmişti. 

Olay magazin gündemine bomba gibi düştü. Posta gazetesi yazarı Mehmet Coşkundeniz, bugünkü köşesinde şiddetin ilk olmadığını; Sıla'nın daha önce de benzer şeyler yaşadığını yazdı.

İşte Coşkundeniz'in o yazısı: 

"Sıla’nın yakın çevresinden aldığım bilgiye göre; 29 Ekim’deki olay Ahmet Kural’ın, ikinci kez birlikte olmaya başladıklarından sonra Sıla’ya uyguladığı ilk şiddet değilmiş. Tarih, 24 Ekim. Yer, bu kez Sıla’nın evi."

"Ahmet Kural, Sıla’nın evine geliyor. Evde, Sıla’nın bir de kadın arkadaşı var. Daha önce aralarında bu kişiyle ilgili tartışma yaşanmış. Ahmet Kural, “Bu kadınla görüşmeni istemiyorum” demiş."

"Yine aşırı alkollü olan Ahmet Kural kadını evde görünce Sıla’yla tartışıyor. Ardından da şiddet uyguluyor. Sırtında porselen vazo kırıyor, omuzunu ısırıyor. Saçını eline dolayıp sürüklüyor."

"Gördüğünüz gibi şiddetin dozu, adım adım artmış. Yaşananları öğrenince Sıla’nın ölümden kıl payı kurtulduğunu düşündüm. Geçmiş olsun Sıla..."

Hürriyet

YORUM EKLE
YORUMLAR
TC.Nesrin Çetinçelik
TC.Nesrin Çetinçelik - 6 ay Önce

Kendine güveni olmayan Erkek, daima şiddet uygularmış.

SIRADAKİ HABER