'Sinem Benim Çocukluk Aşkım'

Arda Turan, dün gece tv8'de yayınlanan 'Saba Tümer'le Bu Gece' programına katıldı. Ünlü futbolcu, ayrıldığı iddia edilen sevgilisi Sinem Kobal hakkında şaşırtan açıklamalar yaptı.

'Sinem Benim Çocukluk Aşkım'
"Sinem benim çocukluk aşkım. Hayatımda her şeyi paylaştık, aramızda ufak tefek sorunlar olabilir ama son dönemde çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor.Özellikle Burak Yılmaz ile ilgili olanlar, olacak iş değil. Sinem benim baş taçım. Basında benim ailemle ilgili haberler çıkıyor,' annemin Sinem'i sevmediği' gibi, bunlar yakışmıyor.
 
"Sinem ile ilgili bir sıkıntımız olsa çıkar zaten konuşuruz. Ben, İspanya'da 3 günde bir maç oynuyorum. Basında çıkan her habere cevap veremem. Sinem ile de konuşuyorum ve bu durumları değerlendiriyoruz. Biz ne magazin haberleri atlattık. Ben sakatken neler yazıldı. Ben iyi niyetli bir adamım ve herkesin sorduğu sorulara cevap veririm ama yanlış yazıyorlar. Sarı fırtına iyidir, başımızın taçı.O benim nişanlım, nişanlım dı...Hala nişanlım"
 
"İnsanlar bana yardımcı olsun. Magazin yapılıyor diye kızmıyorum. Ama asılsız haberler yapılıyor."
 
"Ben buradayken yüklensinler; ama ben oradayken yapmasınlar. Çünkü Sinem burada ben oradayım.Ben Sinem üzülüyor diye üzülüyorum. Biz ne yaşarsak yaşayalım Sinem benim başımın tacı.."
 
"Elimden geldiğince Türkiye'ye dönmemeye çalışıyorum. Türkiye'ye futbolu bıraktığımda örnek olmak istiyorum."
 
 
 
Kaynak: Hürriyet
Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2013, 10:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER