Sıla, Didimli'leri Coşturdu

Türk pop müziğinin güçlü seslerinden Sıla, Ramazan Bayramı’nın son günü Aydın’ın Didim İlçesi’nde hayranlarıyla buluştu.

Sıla, Didimli'leri Coşturdu
 
Çıkış şarkısı ’Vaziyetler’ ile birlikte listelerin zirvesinde yer alan, ’Yeni Ay’ isimli albümüyle de yine zirvedeki yerini koruyan Sıla Gençoğlu, Didim’de konser verdi. Ramazan Bayramı’nın son günü D-Marin Didim Marina’daki amfitiyatroda sahne alan Sıla, dinleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Sahneye ’Hediye’ adlı şarkısıyla çıkan Sıla, repertuvarında eski ve yeni albümündeki şarkılara yer verdi.
 
Sıla konseri sırasında, şarkılarına eşlik eden hayranlarından Burçin Gökmen’i sahneye davet etti. Gökmen, Sıla’nın ’Boş Yere’ adlı şarkısını söyledi. Şarkının bitimi sonrası hayranına sarılan Sıla, başarılı seslendirme için kutladı ve izleyenlerden Burçin Gökmen için alkış istedi. Birbirinden güzel parçalarını sevenleri ile birlikte seslendiren Sıla, konserin sonunda da dans müziğinin öncü ismi Bedük ile düet yaptı.
 
Yaklaşık iki saat sahnede kalan Sıla’nın Didim konserini Didim Kaymakamı İskender Yönden, Söke Kaymakamı Mehmet Demirezer, Didim Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Dede, Didim Belediye Başkanı CHP’li Deniz Atabay ve çok sayıda vatandaş izledi.
 
Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2015, 11:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER