Sezon finali nefes kesti! Ufak Tefek Cinayetler'de üst üste iki cinayet!

Ufak Tefek Cinayetler 32. bölümüyle hayranlarını ekrana kilitledi

Sezon finali nefes kesti! Ufak Tefek Cinayetler'de üst üste iki cinayet!

Yayınlandığı günden beri büyük ilgi gören dizinin 32. ve sezon finalinde üst üste iki cinayet işlendi! Peki Ufak Tefek Cinayetler sezon finalinde kimler öldü? İşte detaylar...

Sezonun en iddialı yapımlarından biri olan Ufak Tefek Cinayetler, 32. ve sezon finali bölümüyle ekranlara geldi. Star TV'nin ilgiyle izlenen dizisinin 32. ve final bölümünde üst üste iki cinayet işlendi. Peki Ufak Tefek Cinayetler'de kimler öldü?

Ufak Tefek Cinayetler'in sezon finalinde yaşananlar;

Parti başladı, davetliler yerlerini aldı. Bu partide sadece güzel müzik, keyifli ortam ve lezzetli atıştırmalıklar yoktu; kanlı hesaplaşmalar, can acıtan yüzleşmeler ve cinayete varan bir kavga da vardı!

Bazı cinayet planları bozuldu ama yolda yenileri kuruldu ve cinayet anı yaklaştıkça ortalık iyice karıştı.

İLK ÖLEN KİŞİ ELİF
Son dönemlerde diziye giren Elif, şanssızlık sonucunda Burcu’nun Arzu için hazırladığı ilaçlı limonatayı içti. Ve sonuç; denizden ölü olarak çıkan beden Elif’e ait. Her ne kadar polisler katilinin peşine düşse de anlaşılması güç bir durum olacak gibi duruyor.

ESAS BEKLENEN ÖLÜM İSE EDİP HOCA OLDU
Herkes 4 kadından birinin öleceğini düşünürken camdan düşen ismin Edip Hoca olduğu ortaya çıktı. Katilin kim olduğu ise hala bilinmiyor.

Öte yandan, sezon finaline kavga sahneleri de damga vurdu.

/p>

UFAK TEFEK CİNAYETLER YENİ SEZON İLK FRAGMANI!
Dizi Eylül ayında yeniden izleyici ile buluşacak. İşte yeni sezondan ilk tanıtım videosu...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER