banner9

Seyyal Taner ile Aynı Sahnede

Pop müziğin unutulmaz ismi Seyyal Taner ile Kurtalan Ekspres, Bodrrum’da bir barda birlikte konser verdi. Sevilen parçaları seslendiren Seyyal Taner ve Kurtalan Ekspres’in performansı beğenildi.

Seyyal Taner ile Aynı Sahnede
Bodrum’da bir eğlence mekanında iki bölümden oluşan konserin ilk bölümünde Barış Manço’nun 1972 yılında kurduğu Kurtalan Ekspres sahneye çıktı. İkinci bölümde ise Seyyal Taner, grubun eşliğinde ’Naciye’ şarkısıyla konserine başladı. Barış Manço’nun ’Yaz dostum’, ’Can bedenden çıkmayınca’ şarkılarıyla konseri sürdüren Seyyal Taner ile Kurtalan Ekspres davetlileri coşturdu.
 
ALBÜM HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR
 
Sahne öncesi basın gazetecilerin sorularını yanıtlarken çok heyecanlı olduğunu söyleyen Seyyal Taner, "Çünkü müzik yolculuğumdaki en önemli müzisyen arkadaşlarımla sahne alıyorum. Bodrum’da olmak da heyecan verici. Geçen yılların önemli bir kısmını Bodrum’da yazdığım şarkılarla da geçirdim" dedi.
 
Kurtalan Ekspres ile albüm hazırlığı yaptıklarını anlatan Seyyal Taner, "Bize ait melodilerin olduğu ama daha evrensel bir şey olmasını istiyoruz. Bugüne kadar yapılan Folk Rock türün biraz daha evrensel olanının üzerinde çalışıyoruz. Herhalde yaza doğru 2-3 parçayı hazırlamış olacağız. Ondan sonrada peşi sıra şarkılar gelecek. Ekimde de albüm hazır olmuş olur" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2016, 18:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER