Sevgilisinden Şeyma Subaşı'na olay yorum

Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra sürekli gündeme gelen Şeyma Subaşı'nın son paylaşımında sevgilisiyle yaşadığı diyalog sosyal medyayı salladı

Sevgilisinden Şeyma Subaşı'na olay yorum

Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı, geçtiğimiz yıl kasım ayında Silivri Adliyesi'ne giderek evliliklerini yaklaşık 10 dakikada noktalamıştı.

Ayrılıktan sonra Ilıcalı'nın adı Itır Esen ile anılırken, Subaşı ise İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Sosyal medyada paylaştıkları fotoğraflarla ve birbirilerine yaptıkları yorumlarla aşklarını gözler önüne seren çiftin, Instagram'daki son diyaloğu da gündem oldu.

Şeyma Subaşı, pizza emojili bu fotoğrafı, 'Beni satın al ve bana güzel olduğumu söyle' notuyla yayınladı.

Sosyetik güzelin bu paylaşımına sevgilisi Guido Senia'dan yorum gecikmedi.

Senia, 'Tatlım benim için biraz pizza bırak...' yanıtını verdi. Subaşı da, 'Yemek yok bebeğim sana yenisini alırım' dedi.

Çiftin bu yazışmasına sosyal medyada yorum yağdı.

Subaşı dün de çıkacak olan kitabıyla ilgili yeni paylaşımda bulunmuştu.

Sosyetik güzel yayınladığı bu kareyi, “Çıkacak kitabımın ilk sayfalarını okuyorum da… Melisa’nın yanında ağlamamak için kendimi zor tuttum desem…” notuyla yayınlamıştı.

Şeyma Subaşı, studio11'e verdiği röportajda ayrılıkla ilgili şunları söylemişti:

Boşanma elbette iki tarafı da etkileyen bir süreç. Biz uzun yıllar süren birlikteliğimiz ve her şeyin başında birbirimize olan saygımız sebebiyle medeni bir şekilde ayırdık yollarımızı.

Hayatımda değişiklikler olsa da en temelde ben her zamanki Şeyma olmaya devam ediyorum.

Herkes hayatı boyunca yalnızca fiziksel değil, zihinsel anlamda da büyümeye ve olgunlaşmaya devam ediyor. Benim de elbette bundan önceki ilişkilerimde yaptığım hatalar olmuştur.

Kaynak: Habertürk

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2019, 10:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER