Sette Kavga Çıkarttı mı?

Nursel İdiz rol aldığı Yalan Dünya dizisinin setinde kavga çıkardığı yönündeki haberlerle ilgili konuştu.

Sette Kavga Çıkarttı mı?
Yalan Dünya dizisi oyuncularından Nurseli İdiz’in,  dizi setinde olay çıkardığı ve set çalışanlarına ağır hakaretler yağdırdığı iddia edilmişti. Nurseli İdiz, Söylemezsem Olmaz programına telefonla katıldı ve hakkında çıkan haberlere canlı yayında cevap verdi.
 
Nurseli İdiz’in açıklamaları şöyle;
 
Sette çok mutlu ve keyifliyim. Hiç kimseyle de bir sorunum yok. O gün biraz fazla alınganlık göstermiş olabilirim. Zor günler geçirdiğim doğru. Üç yıl önce öğrendiğim Bipolar bozukluk hastalığım sebebiyle zaman zaman ataklar yaşayabiliyorum ve duygusal olarak acil iniş çıkışlarım olabiliyor. Oldukça zor bir hastalık, bir anda da tedavisi olmuyor.
 
"Sanatçı Şımarıklığı Yaptım"
 
Herkes bilir ki setlerde ne kabalığım ne de kimseye bir hakaretim olur.O gün de kimseye hakaret etmedim “Benim provam var, birazdan gideceğim.” dedim. Belki biraz ilgi görmek istedim, belki de biraz sanatçı şımarıklığıydı yaptığım.
 
"Benim Kavgam Kendimle"
 
O gün benimle ilgilenmediler, “Nasılsınız?” bile demediler. Zaten  dizi değil jenerik çekimiydi. Dizinin kendi yönetmeni yerine başka bir yönetmen vardı.
 
Daha sonra da alınganlık gösterdim. Yoksa ne Gülse Hanım ile ne de başkalarıyla hiçbir terbiyesizlik yaşanmadı aramızda; benim kavgam kendimle.
 
Kaynak: Hürriyet
Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2014, 16:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER