Sen Anlat Karadeniz’in yıldızı, O Ses Türkiye’ye çıkamıyor!

Atv’de yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes karakteriyle büyük beğeni toplayan İrem Helvacıoğlu, yılbaşı akşamı O Ses Türkiye’nin sürpriz ünlüleri arasında yer alıyordu

Sen Anlat Karadeniz’in yıldızı, O Ses Türkiye’ye çıkamıyor!

Bir süre önce yapılan çekimlerde pek çok ünlü isim gibi İrem Helvacıoğlu da sahneye çıktı ve şarkısını söyledi.

Helvacıoğlu’nun hayranları, yılbaşı akşamı O Ses Türkiye’nin özel bölümünü heyecanla bekliyordu.

Ünlü oyuncunun hangi şarkıyı söylediği, sesinin nasıl olduğu, o anlarda neler yaşandığı büyük bir merak konusuydu.

Ancak yayına saatler kala İrem Helvacıoğlu, O Ses Türkiye’de yer aldığı görüntülerin ekrana gelmeyeceğini, yayından kaldırıldığını duyurdu.

Herkesi üzen bu haberin arkasında, Sen Anlat Karadeniz’in yapım şirketi vardı!

Detayları Instagram hesabının Story bölümünden yaptığı bir paylaşımla anlatan Helvacıoğlu, Acun Ilıcalı ve ekibinin nazik davetiyle katıldığı ve büyük bir mutlulukla sahnede şarkı söyleme deneyimi yaşadığını, çok eğlendiğini ve keyif aldığını, ancak bu görüntülerin yayınlanamayacağını belirtti.

İrem Helvacıoğlu, açıklamasına şöyle devam etti: ” Sizin de beğeneceğinizi düşündüğüm O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında bu akşam yayınlanması planlanan bana ait bölümün gösterilmemesi yönünde bir karar almak zorunda kaldım. Çünkü Sen Anlat Karadeniz dizisinin yapımcı şirketi, hayat verdiğimi ‘Nefes’ karakterinin gereği gibi korunabilmesi ve Nefes’in hissettiklerini daha iyi aktarabilmem amacı ile yayınlanmasına muvafakat etmediğini çekimde yer aldıktan sonra bildirdi. Yanımda olduğunuz, bana destek olduğunuz için çok teşekkür ederim. Mutlu bir yıl geçirmenizi dilerim…”

İrem Helvacıoğlu, daha önce de benzer bir durum yaşamış ve baş rolünde oynadığı Kızım ve Ben filminin galasına gitmesi de benzer bir sebeple istenmemişti. Filmin yönetmeni Murat Gürvardar da bu duruma isyan etmiş ve Sen Anlat Karadeniz’in yapımcısı ve yönetmeni Osman Sınav’ın izin vermediği iddiasında bulunmuştu.

İşte İrem Helvacıoğlu’nun o paylaşımı:

Kaynak: televizyongazetesi.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER