Seda Sayan'a RTÜK Şoku!

Seda Sayan'ın kendi adını taşıyan programında Ece Gürsel'e söylediği sözler dolayısıyla RTÜK inceleme başlattı.

Seda Sayan'a RTÜK Şoku!

Programın yayımlanmasının ardından geçen iki gün içinde RTÜK şikâyet yağmuruna tutularak 500'den fazla şikâyet iletildi. Vatandaşlardan gelen yoğun şikâyetler üzerine RTÜK'ün inceleme başlattığı öğrenildi.

Konuyla ilgili konuşan İnşaat İşçileri Sendikası yetkilisi "İnşaat işçilerini damızlık olarak gören bu ahlaksızca yaklaşıma tepki gösteriyoruz. Kesinlikle kabul etmiyoruz" dedi.

Programda Ne Olmuştu?

Manken Ece Gürsel, geçtiğimiz günlerde Seda Sayan'ın kendi adını taşıyan programına konuk oldu. Keyifli başlayan programın ilerleyen dakikalarında ilginç bir diyalog yaşandı. Bilal Özcan, Ece Gürsel'e ''Sperm bankasından hamile kalmak ister misin?'' diye sordu. Ece Gürsel ise Özcan'a bu konuyu annesiyle de konuştuğunu belirterek ''Annem koca adayı çıkmadı. Hiçbir şey de kalmadı. Öyle bir şey yaparız demişti.'' yanıtını verdi. Bu sırada söze giren Seda Sayan'ın Ece Gürsel'e verdiği tavsiye ise şaşırttı: ''Kız yazık ne inşaat işçileri var. Onlar insan değil mi? Kız siz ne bekliyorsunuz doğurmak için. Baktın adamın genleri güzel. Maşallah sırım gibi. Tuttuğunu koparıyor, kuvvetli! Yap çocuğu ne var?''

 

Seda Sayan İnstagram Hesabından Cevap Verdi

Seda Sayan son olarak instagram hesabından cevap verdi ve hesabını yorumlara kapattı.

 

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2018, 12:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER